דף הבית » אטרקציות מומלצות » אטרקציות לילדים בלובק

אטרקציות לילדים בלובק

אטרקציות לילדים בלובק

מגרשי משחקים

ללובק יש שפע של מתקני שעשועים להנאת הילדים. ממגרשי משחקים מסורתיים עם נדנדות ומגלשות ועד למגרשי משחקים עם קירות טיפוס וקווי רוכסן, יש משהו לכולם. כמה ממגרשי המשחקים הפופולריים ביותר כוללים:

  • קינדרלנד אם הולסטנטור
  • קינדרלנד אם אוסנלסטר
  • קינדרלנד אם בורגטור
  • קינדרלנד אם פישמרקט

קינדרלנד אם הולסטנטור

Kinderland am Holstentor הוא אחד מגני השעשועים הפופולריים ביותר בלובק. הוא ממוקם ליד ה-Holstentor, ציון דרך מפורסם בעיר. מגרש המשחקים כולל מגוון נדנדות, מגלשות ומבני טיפוס. יש גם ארגז חול ואזור משחקים במים להנאת הילדים.

קינדרלנד אם אוסנלסטר

Kinderland am Aussenalster הוא מגרש משחקים פופולרי נוסף בלובק. הוא ממוקם ליד ה-Aussenalster, אגם יפהפה בעיר. מגרש המשחקים כולל מגוון נדנדות, מגלשות ומבני טיפוס. יש גם ארגז חול ואזור משחקים במים להנאת הילדים.

קינדרלנד אם בורגטור

Kinderland am Burgtor הוא מגרש משחקים פופולרי בלובק. הוא ממוקם ליד הבורגטור, ציון דרך מפורסם בעיר. מגרש המשחקים כולל מגוון נדנדות, מגלשות ומבני טיפוס. יש גם ארגז חול ואזור משחקים במים להנאת הילדים.

קינדרלנד אם פישמרקט

Kinderland am Fischmarkt הוא מגרש משחקים פופולרי בלובק. הוא ממוקם ליד ה-Fischmarkt, ציון דרך מפורסם בעיר. מגרש המשחקים כולל מגוון נדנדות, מגלשות ומבני טיפוס. יש גם ארגז חול ואזור משחקים במים להנאת הילדים.

מוזיאונים

לובק הוא ביתם של מספר מוזיאונים שמתאימים לילדים. ממוזיאוני מדע אינטראקטיביים ועד מוזיאונים להיסטוריה, יש משהו לכל אחד ליהנות. כמה מהמוזיאונים הפופולריים ביותר כוללים:

  • הנסה-פארק
  • מוזיאון Stadtgeschichtliches
  • מוזיאון הטבע
  • קונסטהאלה לובק

הנסה-פארק

Hansa-Park הוא פארק שעשועים בלובק. הוא כולל מגוון של טרמפים ואטרקציות, כולל רכבות הרים, טיולי מים ועוד. בפארק יש גם מגוון מסעדות וחנויות, מה שהופך אותו ליעד מצוין למשפחות.

מוזיאון Stadtgeschichtliches

מוזיאון Stadtgeschichtliches הוא מוזיאון להיסטוריה בלובק. הוא מציג מגוון של תערוכות על ההיסטוריה של העיר, מאז הקמתה ועד היום. במוזיאון יש גם מגוון פעילויות אינטראקטיביות להנאת הילדים.

מוזיאון הטבע

Naturkundemuseum הוא מוזיאון מדע בלובק. הוא מציג מגוון של תערוכות על עולם הטבע, מבעלי חיים לצמחים ועד לסביבה. במוזיאון יש גם מגוון פעילויות אינטראקטיביות להנאת הילדים.

קונסטהאלה לובק

ה-Kunsthalle Lubeck הוא מוזיאון לאמנות בלובק. הוא מציג מגוון תערוכות על תולדות האמנות, מתקופת הרנסנס ועד ימינו. במוזיאון יש גם מגוון פעילויות אינטראקטיביות להנאת הילדים.

לובק היא יעד מצוין למשפחות עם ילדים. מגני שעשועים ועד מוזיאונים, יש משהו לכולם ליהנות. למידע נוסף, בקר בכתובת he.wikipedia.org .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן