דף הבית » הילדים הכי אוהבים » אטרקציות לילדים בלוקסור

אטרקציות לילדים בלוקסור

אטרקציות לילדים בלוקסור

אטרקציות לילדים בלוקסור

לוקסור היא יעד נהדר לילדים, עם שפע של אטרקציות לשעשע אותם. מעמק המלכים ועד מקדש לוקסור, יש משהו שיתאים לכל הגילאים ותחומי העניין. קרא את המדריך שלנו כדי לגלות את האטרקציות הטובות ביותר לילדים בלוקסור.

עמק המלכים

עמק המלכים הוא אחת האטרקציות הפופולריות ביותר לילדים בלוקסור. אתר עתיק זה הוא ביתם של קברי פרעונים ודמויות חשובות נוספות מתקופת הממלכה החדשה. ילדים יאהבו לחקור את הקברים וללמוד על ההיסטוריה של האזור. אפשר גם לערוך סיור מודרך בעמק המלכים, שזו דרך מצוינת להבנה מעמיקה יותר של האזור.

מקדש לוקסור

מקדש לוקסור הוא עוד אטרקציה נהדרת לילדים בלוקסור. מקדש עתיק זה מתוארך למאה ה-14 לפני הספירה והוא ביתם של מספר חפצים מרתקים. ילדים יכולים לחקור את המקדש וללמוד על ההיסטוריה שלו, כמו גם על ההיסטוריה של מצרים. יש גם מספר פעילויות אינטראקטיביות זמינות, כגון סיור תלת מימד במקדש.

אטרקציות אחרות

בנוסף לעמק המלכים ומקדש לוקסור, יש עוד מספר אטרקציות שמעולות לילדים בלוקסור. מתחם מקדש קרנק הוא מקום נהדר לחקור, עם מגוון רחב של אנדרטאות ופסלים. ילדים יכולים גם ליהנות מטיול גמלים ברחבי העיר, או לשוט בסירה במורד הנילוס. יש גם שפע של שווקים וחנויות שאפשר לסייר בהם, שם הילדים יכולים לאסוף מזכרות ותכשיטים.

טבלת אטרקציות לילדים בלוקסור

מְשִׁיכָה תיאור
עמק המלכים אתר עתיק שבו נמצאים קברי פרעונים ודמויות חשובות נוספות מתקופת הממלכה החדשה.
מקדש לוקסור מקדש מהמאה ה-14 לפני הספירה, ביתו של מספר חפצים מרתקים.
מתחם מקדש קרנק מגוון עצום של אנדרטאות ופסלים.
טיול גמלים צאו לסיבוב בעיר על גמל.
שיט בסירה צאו לשייט בסירה במורד הנילוס.
שווקים וחנויות חקור את השווקים והחנויות כדי לאסוף מזכרות ותכשיטים.

לוקסור היא יעד נהדר לילדים, עם שפע של אטרקציות לשעשע אותם. מעמק המלכים ועד מקדש לוקסור, יש משהו שיתאים לכל הגילאים ותחומי העניין. למידע נוסף, בקר בדף ויקיפדיה עבור לוקסור .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן