דף הבית » לא להאמין » אטרקציות לילדים בלורדס

אטרקציות לילדים בלורדס

אטרקציות לילדים בלורדס

תמונה דו ג'ר

Pic du Jer היא נסיעה ברכבל שלוקחת אותך לפסגת הר Pic du Jer. הנופים מלמעלה מהממים, והנסיעה עצמה היא הרפתקה. הרכבל פתוח מאפריל עד אוקטובר, ומהווה דרך מצוינת לילדים לחוות את היופי של הפירנאים.

גרוטות דה מסביאל

Grottes de Massabielle הן קבוצה של מערות הממוקמות ליד לורד. המערות הן ביתם של מגוון נטיפים וזקיפים, וכן מספר מאובנים עתיקים. המערות פתוחות לקהל, וניתן להזמין סיורים מודרכים. זוהי דרך מצוינת לילדים ללמוד על ההיסטוריה והגיאולוגיה של האזור.

מרכז מים

מרכז המים בלורד הוא מקום נהדר לילדים ליהנות בו. במרכז מגוון בריכות, מגלשות ואטרקציות מים נוספות, וכן בית קפה ומגרש משחקים. הוא פתוח כל השנה, ומהווה דרך מצוינת לילדים להתקרר בחודשי הקיץ.

שאטו פורט דה לורד

טירת פורט דה לורד היא טירה מימי הביניים הממוקמת במרכז העיר. הטירה פתוחה לציבור, והמבקרים יכולים לחקור את השטח, כמו גם את המגדלים והמבוכים. זוהי דרך מצוינת לילדים ללמוד על ההיסטוריה של האזור, ולחוות קצת הרפתקאות.

פארק אנימלייר

פארק אנימלייר הוא פארק חיות בר הממוקם ליד לורד. הפארק הוא ביתם של מגוון בעלי חיים, ביניהם אריות, נמרים, דובים וזאבים. זהו מקום נהדר לילדים ללמוד על חיות בר ושימור, ולהתקרב לחלק מבעלי החיים.

Cirque de Gavarnie

Cirque de Gavarnie הוא אמפיתיאטרון טבעי הממוקם בהרי הפירנאים. הקרק הוא ביתם של מגוון חיות בר, כמו גם נופים מדהימים של ההרים שמסביב. זהו מקום נהדר לילדים לחקור ולחוות את יופיו של הטבע.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן