דף הבית » לטייל ולהנות » אטרקציות לילדים במאונט ורנון

אטרקציות לילדים במאונט ורנון

אטרקציות לילדים במאונט ורנון

מוזיאון הילדים של הר ורנון

מוזיאון הילדים של מאונט ורנון הוא מקום נהדר לקחת את ילדיכם ליום כיף. במוזיאון יש מגוון של תערוכות ופעילויות אינטראקטיביות לילדים לחקור וללמוד על מדע, טכנולוגיה, הנדסה, אמנות ומתמטיקה. במוזיאון יש גם מגוון אירועים מיוחדים וסדנאות להנאת ילדים ומשפחות.

אקווריום מאונט ורנון

אקווריום מאונט ורנון הוא מקום נהדר לקחת את ילדיכם לחקור את העולם התת ימי. באקווריום יש מגוון של חיים ימיים, כולל דגים, כרישים וצבים. באקווריום יש גם מגוון תוכניות חינוכיות ופעילויות לילדים כדי ללמוד על החיים הימיים והסביבה.

גן החיות של מאונט ורנון

גן החיות של מאונט ורנון הוא מקום נהדר לקחת את ילדיכם לחקור את ממלכת החיות. בגן החיות יש מגוון של בעלי חיים, כולל אריות, נמרים ודובים. בגן החיות יש גם מגוון תוכניות חינוכיות ופעילויות לילדים כדי ללמוד על בעלי החיים ובתי הגידול שלהם.

פארק השעשועים מאונט ורנון

פארק השעשועים מאונט ורנון הוא מקום נהדר לקחת את ילדיכם ליום כיף. בפארק יש מגוון אטרקציות ואטרקציות, כולל רכבות הרים, מכוניות פגוש ומגלשות מים. בפארק יש גם מגוון אירועים ופעילויות מיוחדות להנאת הילדים.

מגרש המשחקים מאונט ורנון

מגרש המשחקים מאונט ורנון הוא מקום נהדר לקחת את ילדיכם ליום כיף. במגרש המשחקים יש מגוון ציוד משחק, כולל נדנדות, מגלשות ומסגרות טיפוס. במגרש המשחקים יש גם מגוון אירועים ופעילויות מיוחדות להנאת הילדים.

מרכז האמנויות מאונט ורנון

מרכז האמנויות של מאונט ורנון הוא מקום נהדר לקחת את ילדיכם לחקור את עולם האמנות. במרכז יש מגוון חוגי אמנות וסדנאות לילדים ללמוד על צורות אמנות שונות. במרכז יש גם מגוון אירועים ופעילויות מיוחדות להנאת הילדים.

ספריית מאונט ורנון

ספריית מאונט ורנון היא מקום נהדר לקחת את ילדיכם לחקור את עולם הספרות. בספרייה יש מגוון של ספרים ופעילויות לילדים לחקור וללמוד על נושאים שונים. בספרייה יש גם מגוון אירועים ופעילויות מיוחדים להנאת הילדים.

טבלת אטרקציות לילדים במאונט ורנון

מְשִׁיכָה תיאור
מוזיאון הילדים של הר ורנון תערוכות ופעילויות אינטראקטיביות לילדים לחקור וללמוד על מדע, טכנולוגיה, הנדסה, אמנות ומתמטיקה.
אקווריום מאונט ורנון מגוון של חיים ימיים, כולל דגים, כרישים וצבים.
גן החיות של מאונט ורנון מגוון של בעלי חיים, כולל אריות, נמרים ודובים.
פארק השעשועים מאונט ורנון מגוון אטרקציות ואטרקציות, כולל רכבות הרים, מכוניות פגוש ומגלשות מים.
מגרש המשחקים מאונט ורנון מגוון ציוד משחק, כולל נדנדות, מגלשות ומסגרות טיפוס.
מרכז האמנויות מאונט ורנון מגוון שיעורי אמנות וסדנאות לילדים ללמוד על צורות אמנות שונות.
ספריית מאונט ורנון מגוון של ספרים ופעילויות לילדים לחקור וללמוד על נושאים שונים.

למידע נוסף על אטרקציות לילדים במאונט ורנון, בדוק את החיפוש הזה ביוטיוב .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן