דף הבית » המלצת הצוות » אטרקציות לילדים במאצ'ו פיצ'ו

אטרקציות לילדים במאצ'ו פיצ'ו

אטרקציות לילדים במאצ'ו פיצ'ו

מבוא

מאצ'ו פיצ'ו הוא אחד היעדים האייקוניים והמעוררי כבוד בעולם. זהו ביקור חובה למשפחות, עם שפע של אטרקציות להנאת הילדים. ממוקם בהרי האנדים הפרואניים, מאצ'ו פיצ'ו הוא אתר מורשת עולמי של אונסק"ו והוא ביתם של כמה מהנופים המרהיבים ביותר בעולם. מחורבות עתיקות ועד יערות גשם עבותים, מאצ'ו פיצ'ו הוא יעד נהדר למשפחות. הנה כמה מהאטרקציות הטובות ביותר לילדים במאצ'ו פיצ'ו.

הר מאצ'ו פיצ'ו

הר מאצ'ו פיצ'ו הוא אחת האטרקציות הפופולריות ביותר לילדים במאצ'ו פיצ'ו. ההר ממוקם ממש מחוץ לעיר המרכזית ומציע נופים מדהימים של הנוף שמסביב. ההר הוא מקום נהדר לילדים לחקור בו והוא ביתם של מגוון חיות בר, כולל לאמות, אלפקות, ואפילו הקונדור האנדי הנדיר. ההר הוא גם ביתם של מגוון חורבות עתיקות, שילדים יכולים לחקור וללמוד על ההיסטוריה של האזור.

מצודת מאצ'ו פיצ'ו

מצודת מאצ'ו פיצ'ו היא האטרקציה המרכזית במאצ'ו פיצ'ו. זהו אתר מורשת עולמי של אונסק"ו והוא ביתם של כמה מהריסות האינקה המרשימות בעולם. המצודה היא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה של האזור. המצודה היא גם ביתם של מגוון חיות בר, כולל לאמות, אלפקות, ואפילו הקונדור האנדי הנדיר.

שביל האינקה

שביל האינקה הוא אחת האטרקציות הפופולריות ביותר לילדים במאצ'ו פיצ'ו. המסלול הוא טרק בן ארבעה ימים שלוקח מטיילים בכמה מהנופים המרהיבים בעולם. השביל הוא דרך מצוינת לילדים לחקור את האזור וללמוד על ההיסטוריה של תרבות האינקה. השביל הוא גם ביתם של מגוון חיות בר, כולל לאמות, אלפקות, ואפילו הקונדור האנדי הנדיר.

מוזיאון מאצ'ו פיצ'ו

מוזיאון מאצ'ו פיצ'ו הוא מקום נהדר לילדים ללמוד על ההיסטוריה של האזור. המוזיאון הוא ביתם של מגוון חפצים, כולל כלי חרס, כלים ואפילו מומיות. המוזיאון הוא גם ביתם של מגוון תערוכות אינטראקטיביות, בהן הילדים יכולים לחקור וללמוד על ההיסטוריה של האזור.

אגואס קליינטס

Aguas Calientes היא עיירה קטנה הממוקמת ליד מאצ'ו פיצ'ו. העיירה היא מקום נהדר לילדים לחקור בה והיא ביתם של מגוון אטרקציות, כולל חוות פרפרים, מקלט לבעלי חיים ומגוון מסעדות. בעיירה יש גם מגוון חנויות, בהן הילדים יכולים לחקור ולקנות מזכרות.

אינטי פאנקו

Inti Punku הוא מעבר הרים קטן הממוקם ליד מאצ'ו פיצ'ו. המעבר הוא מקום נהדר לילדים לחקור בו והוא ביתם של מגוון חיות בר, כולל לאמות, אלפקות ואפילו הקונדור האנדי הנדיר. המעבר הוא גם ביתם של מגוון חורבות עתיקות, שילדים יכולים לחקור וללמוד על ההיסטוריה של האזור.

הואינה פיצ'ו

הואינה פיצ'ו הוא הר הממוקם ליד מאצ'ו פיצ'ו. ההר הוא מקום נהדר לילדים לחקור בו והוא ביתם של מגוון חיות בר, כולל לאמות, אלפקות, ואפילו הקונדור האנדי הנדיר. ההר הוא גם ביתם של מגוון חורבות עתיקות, שילדים יכולים לחקור וללמוד על ההיסטוריה של האזור.

בטנת רוכסן

ריפוד רוכסן הוא דרך מצוינת לילדים לחקור את האזור. יש מגוון רחב של קווי זיפ הממוקמים ליד מאצ'ו פיצ'ו, שילדים יכולים לחקור וליהנות מהנוף המדהים. קווי הזיפ הם דרך מצוינת לילדים לקבל מבט ממעוף הציפור על האזור והם דרך מצוינת לחקור את האזור.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן