דף הבית » הכי חם » אטרקציות לילדים במונטיצ'לו ובאוניברסיטת וירג'יניה

אטרקציות לילדים במונטיצ'לו ובאוניברסיטת וירג'יניה

אטרקציות לילדים במונטיצ'לו ובאוניברסיטת וירג'יניה

מונטיצלו

מונטיצלו הוא ביתו לשעבר של תומס ג'פרסון, הנשיא השלישי של ארצות הברית. זהו יעד תיירותי פופולרי ומקום נהדר לקחת בו ילדים. יש מגוון פעילויות ואטרקציות שבטוח ישמחו את הילדים.

הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לעשות סיור בבית. זה ייתן לילדים הזדמנות ללמוד על ההיסטוריה של הבית ועל חייו של תומס ג'פרסון. יש גם כמה גנים ושטחים שאפשר לחקור. ילדים יכולים ללמוד על הצמחים והעצים השונים שנמצאים בנכס.

אטרקציה פופולרית נוספת היא שביל היין של מונטיצלו. זוהי דרך מצוינת לחקור את האזור ולטעום כמה מהיינות המקומיים. יש גם כמה מסעדות וחנויות באזור שמעולות לילדים.

מרכז תומאס ג'פרסון לצמחים היסטוריים הוא גם מקום נהדר לבקר בו. ילדים יכולים ללמוד על הצמחים השונים שגודלו במונטיצ'לו וכיצד השתמשו בהם בעבר. יש גם מספר תוכניות חינוכיות ופעילויות לילדים.

פעילויות חוץ

Monticello ממוקם למרגלות הרי בלו רידג' ויש שפע של פעילויות חוצות להנאת הילדים. ישנם מספר שבילים המושלמים לטיולים רגליים, רכיבה על אופניים ורכיבה על סוסים. ילדים יכולים גם לחקור את הנהרות והאגמים הסמוכים לדייג ושחייה.

שביל מונטיצ'לו הוא דרך מצוינת לחקור את האזור. זהו שביל ציורי המתפתל בנכס ומציע נופים מדהימים של האזור הכפרי שמסביב. ילדים יכולים גם לחקור את היערות והשדות הסמוכים.

אוניברסיטת וירג'יניה

אוניברסיטת וירג'יניה היא מקום נהדר לקחת בו ילדים. ישנן מספר אטרקציות ופעילויות שבטוח ישמחו את הילדים.

הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לעשות סיור בקמפוס. זה ייתן לילדים הזדמנות ללמוד על ההיסטוריה של האוניברסיטה ועל חייו של מייסדה, תומס ג'פרסון. יש גם כמה מוזיאונים וגלריות שאפשר לחקור. ילדים יכולים ללמוד על החפצים ויצירות האמנות השונות שנמצאות בקמפוס.

אוניברסיטת וירג'יניה מציעה גם מספר תוכניות חינוכיות לילדים. ילדים יכולים ללמוד על הנושאים השונים הנלמדים באוניברסיטה ולהשתתף בפעילויות מעשית. יש גם כמה קבוצות ספורט ומועדונים שילדים יכולים להצטרף אליהם.

אוניברסיטת וירג'יניה מציעה גם מספר פעילויות חוצות לילדים. ישנם מספר שבילים המושלמים לטיולים רגליים, רכיבה על אופניים ורכיבה על סוסים. ילדים יכולים גם לחקור את הנהרות והאגמים הסמוכים לדייג ושחייה.

אוניברסיטת וירג'יניה היא מקום נהדר לקחת בו ילדים. מאתרים היסטוריים ועד פעילויות חוצות, יש שפע של פעילויות לשעשע את הילדים. בדוק את החיפוש הזה ב-YouTube כדי ללמוד עוד!

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן