דף הבית » טופ 10 – אטרקציות בעולם » אטרקציות לילדים במייטשישאן, גאנסו, סין

אטרקציות לילדים במייטשישאן, גאנסו, סין

אטרקציות לילדים במייטשישאן, גאנסו, סין

מוזיאון מחוז גאנסו

המוזיאון הפרובינציאלי של גאנסו הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה והתרבות של האזור. המוזיאון ממוקם בעיר לנז'ואו, במרחק נסיעה קצרה ממייצ'ישאן. המוזיאון מציג מגוון תערוכות, כולל חפצים מדרך המשי העתיקה, אוסף של מטבעות עתיקים, ועוד מגוון חפצים. במוזיאון יש גם מספר תערוכות אינטראקטיביות, כמו סיור מציאות מדומה בדרך המשי ובית קולנוע בתלת מימד.

הפארק הלאומי מייטשישאן

הפארק הלאומי מייטשישאן הוא מקום נהדר למשפחות לחקור וליהנות. הפארק ממוקם בעיר מייטשישאן, והוא כולל מגוון פעילויות לילדים בכל הגילאים. הפארק כולל מגוון מסלולי הליכה, מגרש משחקים ומגוון חיות בר. בפארק יש גם מספר אטרקציות תרבותיות, ביניהן מוזיאון ומספר מקדשים.

גן החיות מייטשישאן

גן החיות מייטשישאן הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על בעלי החיים של האזור. גן החיות ממוקם בעיר מייטשישאן, והוא כולל מגוון בעלי חיים, ביניהם נמרים, נמרים, דובים ועוד. בגן החיות יש גם מגוון תערוכות אינטראקטיביות, כמו סיור מציאות מדומה בגן החיות ואולם קולנוע בתלת מימד.

פארק המים מייטשישאן

פארק המים Maytszishan הוא מקום נהדר לילדים ליהנות ולהתקרר במהלך חודשי הקיץ החמים. הפארק ממוקם בעיר מייטשישאן, והוא כולל מגוון פעילויות מים, כולל מגלשות, מפלים ונהר עצל. בפארק יש גם מספר מסעדות וחנויות, כמו גם מגוון אטרקציות נוספות.

מוזיאון הילדים מייטשישאן

מוזיאון הילדים מייטשישאן הוא מקום מצוין לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה והתרבות של האזור. המוזיאון ממוקם בעיר מייטשישאן, והוא כולל מגוון תערוכות אינטראקטיביות, כמו סיור מציאות מדומה בעיר ואולם קולנוע בתלת מימד. במוזיאון יש גם מספר פעילויות חינוכיות, כמו פלנטריום ומגוון סדנאות.

לונה פארק מייטשישן

פארק השעשועים Maytszishan הוא מקום נהדר לילדים ליהנות ולחקור. הפארק ממוקם בעיר מייטשישאן, והוא כולל מגוון אטרקציות ואטרקציות, לרבות רכבות הרים, מגלשות מים ועוד מגוון פעילויות. בפארק יש גם מספר מסעדות וחנויות, כמו גם מגוון אטרקציות נוספות.

אקווריום מייטשישן

אקווריום Maytszishan הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על העולם התת-ימי. האקווריום ממוקם בעיר מייטשישאן, והוא כולל מגוון חיות מים, לרבות כרישים, קרניים ועוד מגוון דגים. באקווריום יש גם מספר תערוכות אינטראקטיביות, כמו סיור מציאות מדומה בים ובית קולנוע בתלת מימד.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן