דף הבית » הילדים הכי אוהבים » אטרקציות לילדים בממפיס והנקרופוליס שלה – שדות הפירמידה מגיזה לדהשור

אטרקציות לילדים בממפיס והנקרופוליס שלה – שדות הפירמידה מגיזה לדהשור

אטרקציות לילדים בממפיס והנקרופוליס שלה - שדות הפירמידה מגיזה לדהשור

ממפיס והנקרופוליס העתיק שלה

ממפיס היא עיר במצרים שיש לה היסטוריה ארוכה ומרתקת. העיר הייתה בעבר בירת האימפריה המצרית העתיקה, והיא מהווה בית למספר אטרקציות לילדים. אחת האטרקציות הפופולריות ביותר היא הנקרופוליס העתיק, שהוא בית קברות גדול מלא בקברים עתיקים ובאנדרטאות. הנקרופוליס הוא מקום נהדר לחקור בו, מכיוון שהוא ביתם של כמה מהאנדרטאות העתיקות והמרשימות ביותר בעולם.

הפירמידות הגדולות של גיזה

אחת האטרקציות הפופולריות ביותר בממפיס היא הפירמידות הגדולות של גיזה. המונומנטים העתיקים הללו הם מהמבנים האיקוניים ביותר בעולם, והם חובה לראות עבור כל מבקר בעיר. הפירמידות ממוקמות ממש מחוץ לעיר, והן מקום נהדר לחקור וללמוד על ההיסטוריה של מצרים העתיקה.

שדות הפירמידה מגיזה ועד דחשור

שדות הפירמידה מגיזה לדהשור הם עוד אטרקציה נהדרת לילדים בממפיס. אזור זה הוא ביתם של מספר פירמידות עתיקות, וזה מקום נהדר לחקור וללמוד על ההיסטוריה של האזור. האזור הוא גם ביתם של מספר קברים עתיקים, המהווים דרך מצוינת ללמוד על התרבות וההיסטוריה של האזור.

הספינקס הגדול של גיזה

הספינקס הגדול של גיזה הוא אטרקציה פופולרית נוספת בממפיס. אנדרטה עתיקה זו היא אחד המבנים האיקוניים ביותר בעולם, וזה מקום נהדר לחקור וללמוד על ההיסטוריה של מצרים העתיקה. הספינקס ממוקם ממש מחוץ לעיר, וזה מקום נהדר לחקור וללמוד על ההיסטוריה של האזור. למידע נוסף על אטרקציות לילדים בממפיס ב-YouTube.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן