דף הבית » האטרקציות הכי מדוברות » אטרקציות לילדים במערת אלטמירה ואמנות המערות הפליאוליתית של צפון ספרד

אטרקציות לילדים במערת אלטמירה ואמנות המערות הפליאוליתית של צפון ספרד

אטרקציות לילדים במערת אלטמירה ואמנות המערות הפליאוליתית של צפון ספרד

היכרות עם מערת אלטמירה ואמנות המערות הפליאוליתית של צפון ספרד

מערת אלטמירה ואמנות המערות הפליאוליתית של צפון ספרד היא אתר פרהיסטורי הממוקם ליד סנטיאנה דל מאר בקנטבריה, ספרד. האתר מורכב מסדרה של מערות ומקלטים לסלעים, שחלקם מכילים מאמנות המערות הידועות ביותר בעולם. האתר הוכרז כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו בשנת 1985.

מערת אלטמירה היא המפורסמת מבין המערות, והיא ידועה בציורי הקיר המרהיבים שלה, המתארים מגוון בעלי חיים, ביניהם ביזונים, סוסים, צבאים ועוד. הציורים נחשבים בני יותר מ-14,000 שנה, מה שהופך אותם לכמה מיצירות האמנות העתיקות בעולם.

אטרקציות לילדים במערת אלטמירה ואמנות המערות הפליאוליתית של צפון ספרד

מערת אלטמירה ואמנות המערות הפליאוליתית של צפון ספרד מציעה מגוון אטרקציות לילדים, לרבות סיורים מודרכים, פעילויות חינוכיות ועוד. הסיורים המודרכים נועדו לעזור לילדים ללמוד על ההיסטוריה והתרבות של האתר, כמו גם על בעלי החיים המתוארים באמנות המערה. הפעילויות החינוכיות נועדו לסייע לילדים להבין את חשיבות השמירה וההגנה על האתר.

סיורים מודרכים

סיורים מודרכים זמינים לילדים בכל הגילאים, ונועדו לעזור להם ללמוד על ההיסטוריה והתרבות של האתר. את הסיורים מובילים מדריכים מנוסים, שיסבירו על משמעות אומנות המערות ועל חשיבות השמירה וההגנה על האתר. במהלך הסיור תהיה לילדים גם הזדמנות לחקור את המערות ולצפות בציורים מקרוב.

פעילויות חינוכיות

מערת אלטמירה ואמנות המערות הפליאוליתית של צפון ספרד מציעה מגוון פעילויות חינוכיות לילדים. פעילויות אלו נועדו לעזור לילדים להבין את החשיבות של שימור והגנה על האתר. הפעילויות כוללות ציור העתקים של אמנות המערות, חקר המערות ולמידה על ההיסטוריה והתרבות של האתר.

מערת אלטמירה ואמנות המערות הפליאוליתית של צפון ספרד היא אתר מרתק המציע מגוון אטרקציות לילדים. מסיורים מודרכים ועד לפעילויות חינוכיות, הילדים יכולים ללמוד על ההיסטוריה והתרבות של האתר ולקבל הזדמנות לחקור את המערות ולצפות בציורים מקרוב. האתר הוא מקום נהדר לבקר בו לילדים בכל הגילאים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן