דף הבית » אטרקציות מומלצות » אטרקציות לילדים במפלי קינג ג'ורג', אוסטרליה

אטרקציות לילדים במפלי קינג ג'ורג', אוסטרליה

אטרקציות לילדים במפלי קינג ג'ורג', אוסטרליה

מפלי המלך ג'ורג'

מפלי קינג ג'ורג' הם אחת האטרקציות הפופולריות ביותר במפלי קינג ג'ורג', אוסטרליה. המפלים ממוקמים בנהר המלך ג'ורג' והם המפלים הקבועים הגדולים במדינה. גובה המפלים כ-20 מטרים והם מראה מרהיב לעין. המבקרים יכולים לצאת לסיור בסירה למפלים או לטייל בהליכה מודרכת למפלים. המפלים הם מקום נהדר לשחייה, דיג וסיור.

הפארק הלאומי קינג ג'ורג'

הפארק הלאומי קינג ג'ורג' הוא אטרקציה פופולרית נוספת במפלי קינג ג'ורג', אוסטרליה. הפארק הוא ביתם של מגוון חיות בר, כולל קנגורו, וולבי וקואלות. הפארק הוא גם ביתם של מספר מיני ציפורים שונים, כולל חוחי הגולדיאן בסכנת הכחדה. המבקרים יכולים לחקור את הפארק על ידי סיור מודרך או על ידי טיול בעצמם. הפארק הוא מקום נהדר לבלות בו יום עם המשפחה, מכיוון שיש שפע של פעילויות לעשות, כגון טיולי הליכה, רכיבה על אופניים וקמפינג.

מוזיאון מפלי המלך ג'ורג'

מוזיאון מפלי המלך ג'ורג' הוא מקום נהדר ללמוד על ההיסטוריה של מפלי המלך ג'ורג', אוסטרליה. במוזיאון יש מגוון תערוכות, כולל העתק של מפלי המלך ג'ורג' המקוריים. המבקרים יכולים גם ללמוד על הילידים שחיו באזור, ועל ההיסטוריה של המפלים. במוזיאון יש גם מספר פעילויות אינטראקטיביות לילדים, כמו סיור מציאות מדומה במפלים.

שמורת חיות הבר של מפלי קינג ג'ורג'

מקלט חיות הבר קינג ג'ורג' פולס הוא מקום נהדר לראות כמה מחיות הבר המקומיות של מפלי קינג ג'ורג', אוסטרליה. המקדש הוא ביתם של מגוון מינים, כולל קנגורו, וולאבי וקואלות. המבקרים יכולים לערוך סיור מודרך בקודש או לטייל בעצמם. המקדש הוא מקום נהדר לבלות בו יום עם המשפחה, מכיוון שיש שפע של פעילויות לעשות, כגון צפרות, צילום חיות בר וטיולים בטבע.

פארק ההרפתקאות של מפלי המלך ג'ורג'

פארק ההרפתקאות של מפלי קינג ג'ורג' הוא מקום נהדר למשפחות לבקר בו. בפארק מגוון פעילויות, לרבות זיפ ליין, מסלול מיני גולף ופארק מים. בפארק יש גם מספר נסיעות שונות, כמו רכבת הרים, גלגל ענק וקרוסלה. הפארק הוא מקום נהדר לבלות בו יום עם המשפחה, מכיוון שיש שפע של פעילויות לעשות.

אקווריום מפלי קינג ג'ורג'

אקווריום מפלי קינג ג'ורג' הוא מקום נהדר ללמוד על החיים הימיים של מפלי קינג ג'ורג', אוסטרליה. באקווריום יש מגוון תערוכות שונות, כולל העתק של שונית המחסום הגדולה. המבקרים יכולים גם ללמוד על מיני הדגים השונים וחיים ימיים אחרים שחיים באזור. האקווריום הוא מקום נהדר לבלות בו יום עם המשפחה, מכיוון שיש הרבה פעילויות לעשות, כגון מיכלי מגע, תצוגות אינטראקטיביות ותוכניות חינוכיות.

מרכז התיירות של מפלי קינג ג'ורג'

מרכז התיירות קינג ג'ורג' פולס הוא מקום נהדר ללמוד על ההיסטוריה והתרבות של מפלי קינג ג'ורג', אוסטרליה. במרכז יש מגוון תערוכות, כולל העתק של מפלי קינג ג'ורג' המקוריים. המבקרים יכולים גם ללמוד על הילידים שחיו באזור, ועל ההיסטוריה של המפלים. במרכז יש גם מספר פעילויות אינטראקטיביות לילדים, כמו סיור מציאות מדומה במפלים.

פארק המים קינג ג'ורג' פולס

פארק המים קינג ג'ורג' פולס הוא מקום נהדר למשפחות לבקר בו. בפארק מגוון פעילויות, ביניהן נהר עצל, בריכת גלים ומגלשת מים. בפארק יש גם מספר רכיבות שונות, כגון רכבת הרים, תעלת עץ ומגלשת מים. הפארק הוא מקום נהדר לבלות בו יום עם המשפחה, מכיוון שיש שפע של פעילויות לעשות, כמו שחייה, קיאקים ושייט אבובים.

מפלי קינג ג'ורג', אוסטרליה הם מקום נהדר למשפחות לבקר בו. יש מגוון אטרקציות לילדים, ביניהן מפלי קינג ג'ורג', הפארק הלאומי קינג ג'ורג', מוזיאון מפלי קינג ג'ורג', שמורת חיות הבר קינג ג'ורג' פולס, פארק ההרפתקאות קינג ג'ורג' פולס, אקווריום מפלי קינג ג'ורג', קינג ג'ורג'. מרכז התיירות של פולס, ופארק המים קינג ג'ורג' פולס. למידע נוסף על אטרקציות אלו, עיין בסרטון YouTube זה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן