דף הבית » אטרקציות מומלצות » אטרקציות לילדים במפלי קלנדולה, אנגולה

אטרקציות לילדים במפלי קלנדולה, אנגולה

אטרקציות לילדים במפלי קלנדולה, אנגולה

מפלי קלנדולה: פלא טבע מדהים

מפלי קלנדולה, אנגולה, הם פלא טבע מרהיב. זהו אחד המפלים הגדולים באפריקה, והוא הוכרז כאנדרטה לאומית. המפלים ממוקמים במחוז מלאנז'ה, והם מהווים יעד תיירותי פופולרי. מפלי קלנדולה הם מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות. המפלים מוקפים בצמחייה עבותה והמים צלולים. ישנן פעילויות רבות להנאת הילדים, כגון שחייה, דיג וצפייה בציפורים.

חקר המפלים

חקר המפלים הוא דרך מצוינת לילדים ללמוד על הסביבה. המפלים הם ביתם של מגוון חיות בר, כולל קופים, ציפורים ודגים. ילדים יכולים גם לחקור את האזור שמסביב וללמוד על התרבות המקומית.

דיג

דיג הוא פעילות נהדרת לילדים במפלי קלנדולה. המים מלאים בדגים, וילדים יכולים לתפוס מגוון מינים. דיג הוא דרך מצוינת לילדים ללמוד על הסביבה ועל חשיבות השימור.

טיולים וקמפינג

טיולי הליכה וקמפינג הם פעילויות פופולריות במפלי קלנדולה. האזור מלא שבילים ושבילים, והילדים יכולים לחקור את האזור וללמוד על החי והצומח המקומיים. יש גם אתרי קמפינג זמינים למי שרוצה ללון.

צפרות

צפרות היא פעילות נהדרת לילדים במפלי קלנדולה. האזור הוא ביתם של מגוון ציפורים, וילדים יכולים ללמוד על המינים השונים ובתי הגידול שלהם.

שחייה

שחייה היא דרך מצוינת לילדים להתקרר וליהנות. המים צלולים והטמפרטורה מושלמת לשחייה. ילדים יכולים גם לחקור את הסלעים והמערות מסביב למפלים. מפלי קלנדולה, אנגולה, הם מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות ממנו. יש הרבה פעילויות לילדים ליהנות, כמו שחייה, דיג, צפרות, טיולים רגליים וקמפינג. ילדים יכולים גם ללמוד על הסביבה ועל חשיבות השימור.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן