דף הבית » לטייל ולהנות » אטרקציות לילדים במצדה

אטרקציות לילדים במצדה

אטרקציות לילדים במצדה

הפארק הלאומי מצדה

הפארק הלאומי מצדה הוא מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות ממנו. הפארק ממוקם במדבר יהודה והוא אתר מורשת עולמית של אונסק"ו. הפארק הוא ביתם של מגוון אטרקציות, ביניהן מבצר עתיק, רכבל, בית מרחץ רומי ואמפיתיאטרון רומי. במקום גם מספר מסלולי הליכה, מגוון צמחים ובעלי חיים ונוף מהמם של ים המלח.

מוזיאון מצדה

מוזיאון מצדה הוא מקום מצוין לילדים ללמוד על ההיסטוריה של מצדה. המוזיאון מציג מגוון תערוכות אינטראקטיביות, כולל דגם תלת מימד של המבצר והעתק של בית הכנסת העתיק. במוזיאון יש גם בית קפה וחנות מתנות.

רכבל מצדה

רכבל מצדה הוא דרך מצוינת לילדים לחוות את היופי של מצדה. הרכבל לוקח את המבקרים לראש ההר, שם הם יכולים ליהנות מנוף מדהים של ים המלח. הרכבל הוא גם דרך מצוינת לילדים לקבל מבט ממעוף הציפור על המצודה והסביבה.

מבצר מצדה

מבצר מצדה הוא מקום נהדר לילדים לחקור. המצודה היא דוגמה מצוינת לארכיטקטורה עתיקה והיא מקום מצוין ללמוד על ההיסטוריה של מצדה. המצודה היא גם ביתם של מגוון צמחים ובעלי חיים, ומהווה מקום מצוין לילדים לחקור וללמוד על הסביבה.

אמפי תיאטרון מצדה

אמפיתאטרון מצדה הוא מקום נהדר לילדים לחוות את היופי של מצדה. האמפיתיאטרון הוא מקום מצוין לילדים לצפות בהופעות, להאזין למוזיקה וליהנות מהנופים המדהימים של ים המלח.

בית המרחץ הרומי מצדה

בית המרחץ הרומי מצדה הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה של מצדה. בית המרחץ הוא דוגמה מצוינת לארכיטקטורה עתיקה ומהווה מקום מצוין ללמוד על האימפריה הרומית.

ספארי במדבר מצדה

ספארי במדבר מצדה הוא דרך מצוינת לילדים לחקור את המדבר. הספארי לוקח את המבקרים לסיור מודרך במדבר, בו הם יכולים ללמוד על הצמחים ובעלי החיים של האזור. הספארי הוא דרך מצוינת לילדים לחוות את יופיו של המדבר וללמוד על הסביבה.

אטרקציות לילדים במצדה

מְשִׁיכָה תיאור
הפארק הלאומי מצדה אתר מורשת עולמי של אונסק"ו עם מגוון אטרקציות, כולל מבצר עתיק, רכבל, בית מרחץ רומי ואמפיתיאטרון רומי.
מוזיאון מצדה מוזיאון אינטראקטיבי עם מגוון תערוכות ובית קפה וחנות מתנות.
רכבל מצדה רכבל שלוקח את המבקרים לפסגת ההר לתצפית מהממת על ים המלח.
מבצר מצדה מבצר עתיק עם מגוון צמחים ובעלי חיים ומקום מצוין ללמוד על ההיסטוריה של מצדה.
אמפי תיאטרון מצדה מקום מצוין לילדים לצפות בהופעות, להאזין למוזיקה וליהנות מהנופים המדהימים של ים המלח.
בית המרחץ הרומי מצדה דוגמה מצוינת לארכיטקטורה עתיקה ומקום נהדר ללמוד על האימפריה הרומית.
ספארי במדבר מצדה סיור מודרך במדבר, בו יוכלו המבקרים ללמוד על הצמחים ובעלי החיים של האזור.

מצדה היא מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות. יש מגוון אטרקציות לילדים במצדה שהם יאהבו. מהפארק הלאומי מצדה ועד לספארי במדבר מצדה, יש משהו לכל אחד. עם מגוון פעילויות ואטרקציות, מצדה היא מקום מצוין לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה והסביבה של האזור.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן