דף הבית » לטייל ולהנות » אטרקציות לילדים במקדש שאולין – הר סונגשאן, סין

אטרקציות לילדים במקדש שאולין – הר סונגשאן, סין

אטרקציות לילדים במקדש שאולין - הר סונגשאן, סין

מקדש שאולין

מקדש שאולין הוא אחת האטרקציות המפורסמות ביותר בסין. הוא ממוקם בהר סונגשאן, במחוז הנאן. המקדש ידוע באומנויות הלחימה שלו, והוא יעד פופולרי לתיירים. זהו גם מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על התרבות הסינית.

המקדש הוא ביתם של מבנים עתיקים רבים, כמו האולם הגדול, היכל הארהטים ואולם חמש מאות הארהטים. במקדש יש גם מוזיאון, המכיל חפצים מתולדות המקדש, וכן ספרייה, המכילה טקסטים וכתבי יד עתיקים.

במקדש שאולין יש פעילויות רבות לילדים. הם יכולים ללמוד אומנויות לחימה, לבקר במוזיאון, לחקור את השטח, ואפילו לקחת חלק בטקס תה מסורתי. יש גם הופעות של מוזיקה וריקוד סינית מסורתית.

הר סונגשאן

הר סונגשאן ממוקם ליד מקדש שאולין והוא אחד מאתרי התיירות הפופולריים ביותר בסין. ההר הוא ביתם של מקדשים עתיקים רבים, כולל מקדש שאולין. זה גם ביתם של נופים ציוריים רבים, כולל חמשת ההרים הקדושים, החומה הסינית והנהר הצהוב.

ההר הוא מקום מצוין לילדים לחקור וללמוד על התרבות הסינית. ישנן פעילויות רבות לילדים, כמו טיולים רגליים, קמפינג, וחקר המקדשים העתיקים. יש גם הופעות של מוזיקה וריקוד סינית מסורתית.

פעילויות לילדים

ישנן פעילויות רבות לילדים במקדש שאולין ובהר סונגשאן. ילדים יכולים ללמוד אומנויות לחימה, לחקור את השטח, לבקר במוזיאון, ולקחת חלק בטקס תה מסורתי. יש גם הופעות של מוזיקה וריקוד סינית מסורתית.

ילדים יכולים גם לחקור את המקדשים העתיקים ולקחת חלק בפעילויות כגון טיולים רגליים, קמפינג, וחקר החומה הסינית. יש גם נופים ציוריים רבים, כמו חמשת ההרים הקדושים, הנהר הצהוב והחומה הסינית.

סיכום

מקדש שאולין והר סונגשאן הם אטרקציות נהדרות לילדים. הם יכולים ללמוד על התרבות הסינית, לחקור את השטח, ולקחת חלק בפעילויות כגון אומנויות לחימה, טיולים רגליים וקמפינג. יש גם הופעות של מוזיקה וריקוד סינית מסורתית.

למידע נוסף על מקדש שאולין והר סונגשאן, בדוק את החיפוש הזה ביוטיוב .

מְשִׁיכָה פעילויות
מקדש שאולין אומנויות לחימה, מוזיאון, טקס תה, מוזיקה וריקוד מסורתי
הר סונגשאן טיולים רגליים, קמפינג, חקר, מוזיקה מסורתית וריקוד

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן