דף הבית » לטייל ולהנות » אטרקציות לילדים במרכז ההיסטורי של קורדובה, ספרד

אטרקציות לילדים במרכז ההיסטורי של קורדובה, ספרד

אטרקציות לילדים במרכז ההיסטורי של קורדובה, ספרד

המרכז ההיסטורי של קורדובה

קורדובה, ספרד, היא עיר עם היסטוריה עשירה שראשיתה באימפריה הרומית. המרכז ההיסטורי של העיר הוא אתר מורשת עולמית של אונסק"ו והוא מלא באטרקציות שילדים יאהבו. מהארכיטקטורה היפה ועד לכיכרות התוססות, במרכז ההיסטורי של קורדובה יש משהו לכולם.

המזקיטה

המזקיטה הוא אחד המראות האייקוניים ביותר בקורדובה. מסגד-קתדרלה זו נבנתה במאה ה-10 ומהווה דוגמה מדהימה לארכיטקטורה מורית. ילדים יאהבו לחקור את החדרים והחצרות הרבות, ואת הפרטים המורכבים של פנים הבניין. המזקיטה הוא גם ביתו של מוזיאון, שהוא דרך נהדרת לילדים ללמוד על ההיסטוריה של קורדובה.

הגשר הרומי

הגשר הרומי הוא עוד אחד מנקודות הציון המפורסמות ביותר של קורדובה. הגשר נבנה במאה ה-1 והוא מקום נהדר לחקור לילדים. הגשר עמוס בחנויות ומסעדות, וילדים יאהבו לראות את הסירות חולפות מתחתיו. הגשר הוא גם מקום מצוין לפיקניק, והנופים של העיר מהגשר מדהימים.

האלקאזר דה לוס רייס כריסטיאנוס

Alcazar de los Reyes Cristianos היא טירה שנבנתה במאה ה-14. הטירה היא מקום נהדר לילדים לחקור, ויש שפע של פעילויות להן ליהנות. ילדים יכולים לחקור את הגנים של הטירה וללמוד על ההיסטוריה שלה, או לקחת חלק בפעילויות כמו חץ וקשת ותחרות. הטירה היא גם ביתם של מוזיאון, שהיא דרך מצוינת לילדים ללמוד על ההיסטוריה של קורדובה.

הרובע היהודי

הרובע היהודי הוא מקום נהדר לילדים לחקור. הרובע מלא ברחובות צרים וחנויות מוזרות, וילדים יאהבו לחקור את האזור. ברובע נמצא גם בית כנסת, שהוא מקום מצוין לילדים ללמוד על ההיסטוריה של העם היהודי בקורדובה. הרובע הוא גם ביתם של מגוון מסעדות, כך שהילדים יכולים ליהנות מארוחה טעימה תוך כדי סיור באזור.

פלאזה דה לה קורדרה

פלאזה דה לה קורדרה היא כיכר תוססת בלב קורדובה. הכיכר מלאה במסעדות ובתי קפה, וילדים יאהבו לחקור את האזור. הכיכר היא גם ביתם של מגוון אמני רחוב, כך שהילדים יכולים ליהנות מקצת בידור תוך כדי סיור באזור. הכיכר היא גם מקום מצוין לפיקניק, והנופים של העיר מהכיכר מדהימים.

המקדש הרומי של קורדובה

המקדש הרומי של קורדובה הוא מקום נהדר לחקור לילדים. המקדש נבנה במאה ה-1 והוא מקום נהדר לילדים ללמוד על ההיסטוריה של האימפריה הרומית. במקדש נמצא גם מוזיאון, שהוא דרך מצוינת לילדים ללמוד על ההיסטוריה של קורדובה. המקדש הוא גם מקום מצוין לפיקניק, והנופים של העיר מהמקדש מהממים.

התיאטרון הרומי

התיאטרון הרומי הוא מקום נהדר לילדים לחקור. התיאטרון נבנה במאה ה-1 והוא מקום מצוין לילדים ללמוד על ההיסטוריה של האימפריה הרומית. התיאטרון הוא גם ביתו של מוזיאון, שהוא דרך נהדרת לילדים ללמוד על ההיסטוריה של קורדובה. התיאטרון הוא גם מקום מצוין לפיקניק, והנופים של העיר מהתיאטרון מדהימים.

מגדל קלהורה

מגדל קלהורה הוא מקום נהדר לילדים לחקור. המגדל נבנה במאה ה-11 והוא מקום מצוין לילדים ללמוד על ההיסטוריה של האימפריה המורית. במגדל נמצא גם מוזיאון, שהוא דרך מצוינת לילדים ללמוד על ההיסטוריה של קורדובה. המגדל הוא גם מקום מצוין לפיקניק, והנופים של העיר מהמגדל מדהימים.

בית הכנסת של קורדובה

בית הכנסת של קורדובה הוא מקום נהדר לחקור לילדים. בית הכנסת נבנה במאה ה-14 ומהווה מקום מצוין לילדים ללמוד על ההיסטוריה של העם היהודי בקורדובה. בבית הכנסת נמצא גם מוזיאון, המהווה דרך מצוינת לילדים ללמוד על ההיסטוריה של קורדובה. בית הכנסת הוא גם מקום מצוין לפיקניק, והנופים של העיר מבית הכנסת מהממים.

המסגד של קורדובה

המסגד של קורדובה הוא מקום נהדר לילדים לחקור. המסגד נבנה במאה ה-10 והוא מקום מצוין לילדים ללמוד על ההיסטוריה של האימפריה המורית. במסגד נמצא גם מוזיאון, שהוא דרך מצוינת לילדים ללמוד על ההיסטוריה של קורדובה. המסגד הוא גם מקום מצוין לפיקניק, והנופים של העיר מהמסגד מדהימים.

קורדובה, ספרד, היא עיר עם שפע של אטרקציות לילדים. ממסקיטה ההיסטורית ועד לפלאזה דה לה קורדרה התוססת, יש משהו לכולם במרכז ההיסטורי של העיר. בין אם הילדים שלכם מחפשים הרפתקאות או הזדמנות ללמוד על ההיסטוריה של העיר, לקורדובה יש משהו בשבילם. למידע נוסף על מה לעשות בקורדובה, עיין בדף ויקיפדיה זה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן