דף הבית » הכי נצפים » אטרקציות לילדים במרכז החלל קנדי

אטרקציות לילדים במרכז החלל קנדי

אטרקציות לילדים במרכז החלל קנדי

מעבורת החלל אטלנטיס

מעבורת החלל אטלנטיס היא אתר חובה לילדים בכל הגילאים. התערוכה האינטראקטיבית מאפשרת למבקרים לחוות את המראות, הקולות והסיפורים של תוכנית מעבורות החלל בת 30 השנים. ילדים יכולים לחקור את העתק בקנה מידה מלא של המעבורת, לגעת בסלע ירח אמיתי, ואפילו לקבל מבט של אסטרונאוט על כדור הארץ מתחנת החלל הבינלאומית.

גן טילים

גן הטילים במרכז החלל קנדי הוא דרך מהנה וחינוכית לילדים ללמוד על ההיסטוריה של חקר החלל. הגן כולל העתקים של רקטות היסטוריות, כולל מרקורי-רדסטון, ג'מיני-טיטן ושבתאי החמישי. ילדים יכולים גם להסתכל מקרוב על אתר הנחיתה על הירח אפולו 11 ולקבל חוויה מעשית עם תצוגות אינטראקטיביות.

ניסיון באימון אסטרונאוטים

חוויית אימון האסטרונאוטים (ATX) היא דרך ייחודית לילדים לחוות את החיים כאסטרונאוט. התוכנית כוללת סימולציות אימון, תערוכות אינטראקטיביות ופעילויות מעשיות המלמדות ילדים על המדע והטכנולוגיה של חקר החלל. ילדים יכולים גם לקחת חלק במשימה מדומה לתחנת החלל הבינלאומית, עם שליטה במשימה כמו בחיים ושיגור מעבורת חלל.

סיורים מקרוב של KSC

KSC Up-Close Tours מציעים הזדמנות ייחודית לילדים לחקור את מרכז החלל קנדי ואת האטרקציות הרבות שבו. הסיור לוקח את המבקרים לתוך בניין הרכבת הרכב, מרכז בקרת השיגור ואזורים אחרים במתקן שאינם פתוחים לציבור. ילדים יכולים גם לקבל מבט מקרוב על משטחי השיגור ואתרים היסטוריים אחרים.

תוכניות חינוכיות

מרכז החלל קנדי מציע מגוון תוכניות חינוכיות לילדים בכל הגילאים. התוכניות מספקות מבט מעמיק על המדע והטכנולוגיה מאחורי חקר החלל, כמו גם על ההיסטוריה של תוכנית החלל. ילדים יכולים גם להשתתף בפעילויות אינטראקטיביות, כגון בניית דגם של רקטה או עיצוב תיקון משימה.

מחנה חלל

Space Camp היא תוכנית בת שבוע המיועדת לילדים בגילאי 9-18. התוכנית מציעה חוויה סוחפת בחקר החלל, עם פעילויות וסימולציות מעשית. ילדים יכולים ללמוד על המדע והטכנולוגיה של חקר החלל, כמו גם על ההיסטוריה של תוכנית החלל. הם יכולים גם להשתתף בפעילויות בניית צוות ולהתחרות באתגרים כדי לזכות ב"כנפי האסטרונאוט" שלהם.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן