דף הבית » מאמרים » אטרקציות לילדים במרפסות האורז של Banaue

אטרקציות לילדים במרפסות האורז של Banaue

אטרקציות לילדים במרפסות האורז של Banaue

מה ניתן לראות בטרסות האורז של Banaue

טרסות האורז של Banaue היא יעד מרהיב בפיליפינים שבטוח ירתק ילדים בכל הגילאים. הטרסות, החצובות בצלע ההר, הן מראה מדהים לעין. האזור הוא גם ביתם של מגוון פעילויות ואטרקציות שבטוח ישמחו את הילדים.

טרסות אורז

טרסות האורז של Banaue הן האטרקציה המרכזית באזור. הטרסות הן סדרה של שדות אורז מדורגים שנחצבו בצלע ההר. הטרסות הן מראה מהמם ומהוות דרך מצוינת לילדים ללמוד על ההיסטוריה והתרבות של האזור. הטרסות הן גם מקום מצוין לצלם ולחקור.

מוזיאונים

אזור טרסות האורז של Banaue הוא ביתם של מספר מוזיאונים שבטוח יבדר את הילדים. המוזיאונים מציגים מגוון תערוכות המתמקדות בהיסטוריה ובתרבות של האזור. המוזיאונים הם דרך מצוינת לילדים ללמוד על האזור ואנשיו.

פעילויות לילדים במרפסות האורז של Banaue

בנוסף למראות, יש גם מגוון פעילויות שבטוח יבדר את הילדים. מטיולים רגליים ועד חקר הכפרים המקומיים, יש משהו לכולם.

  • טיולים רגליים – יש מגוון מסלולי הליכה באזור המתאימים לילדים. השבילים מציעים נופים מדהימים של הטרסות והסביבה.
  • חקר הכפרים – הכפרים באזור הם דרך מצוינת לילדים ללמוד על התרבות והאנשים המקומיים. הכפרים הם גם מקום מצוין לצלם ולחקור.
  • רפטינג – רפטינג היא פעילות פופולרית באזור והיא דרך מצוינת לילדים לחקור את האזור. טיולי הרפטינג הם דרך מצוינת להכיר מקרוב את הטרסות.
  • דיג – דיג היא פעילות פופולרית באזור והיא דרך מצוינת לילדים ללמוד על חיות הבר המקומיות. האזור הוא ביתם של מגוון דגים שניתן ללכוד עם חכה וסליל פשוטים.

טרסות האורז של Banaue היא יעד נהדר למשפחות עם ילדים. ישנן אטרקציות ופעילויות רבות שישאירו את הילדים בידור ועיסוק. למידע נוסף על האזור, בדוק את החיפוש הזה ב-YouTube .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן