דף הבית » הילדים הכי אוהבים » אטרקציות לילדים במשולש ההיסטורי – ג'יימסטאון, יורקטאון וויליאמסבורג

אטרקציות לילדים במשולש ההיסטורי – ג'יימסטאון, יורקטאון וויליאמסבורג

אטרקציות לילדים במשולש ההיסטורי - ג'יימסטאון, יורקטאון וויליאמסבורג

התנחלות ג'יימסטאון

התיישבות ג'יימסטאון הוא מוזיאון להיסטוריה חיה המספר את סיפורו של יישוב הקבע האנגלי הראשון באמריקה. המוזיאון כולל מגוון תערוכות ופעילויות אינטראקטיביות שנועדו לעסוק ולחנך את הילדים על ההיסטוריה של האזור. ילדים יכולים לחקור העתק של המבצר המקורי, לעלות על ספינה שנוצרה מחדש ולצפות בסרט על ההתנחלות ג'יימסטאון. יש גם מגוון אירועים ותוכניות מיוחדים לאורך השנה שנועדו להחיות את ההיסטוריה של ג'יימסטאון.

שדה הקרב של יורקטאון

שדה הקרב של יורקטאון הוא פארק לאומי שבו מבקרים יכולים לחקור את האתר של הקרב הגדול האחרון של מלחמת העצמאות. שדה הקרב הוא מקום מצוין לילדים ללמוד על ההיסטוריה של המלחמה ועל התפקיד שמילא האזור במאבק לעצמאות. יש מגוון של תערוכות ופעילויות אינטראקטיביות שנועדו להעסיק ולחנך את הילדים על ההיסטוריה של הקרב. ילדים יכולים לחקור את שדה הקרב וללמוד על האירועים שהתרחשו בו.

ויליאמסבורג הקולוניאלית

קולוניאל וויליאמסבורג הוא מוזיאון להיסטוריה חיה המספר את סיפור החיים באמריקה הקולוניאלית. המוזיאון כולל מגוון תערוכות ופעילויות אינטראקטיביות שנועדו לעסוק ולחנך את הילדים על ההיסטוריה של האזור. ילדים יכולים לחקור את המבנים הקולוניאליים, לצפות במתורגמנים מחופשים המדגימים מקצועות ומלאכות ולחקור את הגנים. יש גם מגוון אירועים ותוכניות מיוחדים לאורך השנה שנועדו להחיות את ההיסטוריה של וויליאמסבורג.

בוש גני וויליאמסבורג

Busch Gardens Williamsburg הוא פארק שעשועים המציע מגוון אטרקציות ואטרקציות לילדים בכל הגילאים. הפארק כולל מגוון רכבות הרים, טיולי מים ואטרקציות נוספות שנועדו לרגש ולבדר. ילדים יכולים גם לחקור את תערוכות החיות של הפארק ולקחת חלק במגוון מופעים ופעילויות אינטראקטיביות. Busch Gardens Williamsburg היא דרך מצוינת לילדים ליהנות וללמוד על ההיסטוריה של האזור.

האי ג'יימסטאון

האי ג'יימסטאון הוא האתר של היישוב המקורי של ג'יימסטאון. האי הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה של האזור. האי כולל מגוון מסלולים, חופים ואטרקציות אחרות שנועדו לעסוק ולחנך ילדים על ההיסטוריה של האזור. ילדים יכולים לחקור את חורבות היישוב המקורי וללמוד על האירועים שהתרחשו בו.

מרכז הניצחון של יורקטאון

מרכז הניצחון של יורקטאון הוא מוזיאון המספר את סיפור מלחמת העצמאות. המוזיאון מציג מגוון של תערוכות ופעילויות אינטראקטיביות שנועדו לעסוק ולחנך ילדים על תולדות המלחמה. ילדים יכולים לחקור את שדה הקרב, לצפות במתורגמנים מחופשים המדגימים מקצועות ומלאכות ולחקור את הגנים. יש גם מגוון אירועים ותכניות מיוחדות לאורך השנה שנועדו להחיות את ההיסטוריה של המלחמה.

סיורי רפאים בוויליאמסבורג

סיורי רפאים של וויליאמסבורג היא דרך מצוינת לילדים לחקור את האזור וללמוד על ההיסטוריה שלו. הסיורים נועדו להיות גם חינוכיים וגם משעשעים וכוללים מגוון פעילויות וסיפורים אינטראקטיביים שנועדו להעסיק ולחנך את הילדים על ההיסטוריה של האזור. הסיורים הם דרך מצוינת לילדים לחקור את האזור וללמוד על ההיסטוריה שלו בצורה מהנה ומרגשת.

מרכז האוויר והחלל של וירג'יניה

מרכז האוויר והחלל של וירג'יניה הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה של התעופה וחקר החלל. המרכז כולל מגוון תערוכות ופעילויות אינטראקטיביות שנועדו לעסוק ולחנך את הילדים על ההיסטוריה של התעופה וחקר החלל. ילדים יכולים לחקור מגוון מטוסים, לצפות בסרטים על חקר החלל, ולקחת חלק במגוון מופעים ופעילויות אינטראקטיביות. המרכז הוא דרך מצוינת לילדים ליהנות וללמוד על ההיסטוריה של התעופה וחקר החלל.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן