דף הבית » האטרקציות הכי מדוברות » אטרקציות לילדים בנאפולי

אטרקציות לילדים בנאפולי

אטרקציות לילדים בנאפולי

מוזיאונים אינטראקטיביים

Museo Archeologico Nazionale di Napoli

המוזיאון הארכיאולוגי הלאומי של נאפולי הוא אחת האטרקציות הפופולריות ביותר לילדים בנאפולי. זהו מוזיאון אינטראקטיבי המציע מגוון פעילויות ותערוכות שנועדו לעסוק בילדים. במוזיאון מגוון רחב של חפצים מהעולם העתיק, כולל פסלים, כלי חרס ותכשיטים. המוזיאון מציע גם פעילויות אינטראקטיביות כמו סיורים מודרכים וסדנאות.

Museo di Capodimonte

Museo di Capodimonte הוא עוד מוזיאון אינטראקטיבי בנאפולי המושלם לילדים. המוזיאון מציע מגוון פעילויות ותערוכות שנועדו לעסוק בילדים. במוזיאון מגוון רחב של חפצים מהעולם העתיק, כולל פסלים, כלי חרס ותכשיטים. המוזיאון מציע גם פעילויות אינטראקטיביות כמו סיורים מודרכים וסדנאות.

פעילויות חוץ

הפארק הלאומי וזוב

הפארק הלאומי וזוב הוא אחת האטרקציות החיצוניות הפופולריות ביותר לילדים בנאפולי. בפארק נמצא הר הוזוב המפורסם, שהוא הר געש פעיל. הפארק מציע מגוון פעילויות ואטרקציות, לרבות טיולי הליכה, רכיבה על אופניים וקמפינג. בפארק יש גם מגוון של חיות בר, כולל ציפורים, זוחלים ויונקים.

הארמון המלכותי של קסרטה

הארמון המלכותי של קאסרטה הוא עוד אטרקציה חיצונית פופולרית לילדים בנאפולי. הארמון הוא ביתם של מגוון גנים, מזרקות ופסלים. כמו כן, הארמון מציע מגוון פעילויות ואטרקציות, לרבות סיורים מודרכים וסדנאות. הארמון הוא גם ביתם של מגוון חיות בר, כולל ציפורים, זוחלים ויונקים.

טבלת אטרקציות לילדים בנאפולי

מְשִׁיכָה סוּג פעילויות
Museo Archeologico Nazionale di Napoli מוזיאון אינטראקטיבי סיורים מודרכים, סדנאות
Museo di Capodimonte מוזיאון אינטראקטיבי סיורים מודרכים, סדנאות
הפארק הלאומי וזוב פעילות חוץ טיולים רגליים, רכיבה על אופניים, קמפינג
הארמון המלכותי של קסרטה פעילות חוץ סיורים מודרכים, סדנאות

יש עוד הרבה אטרקציות לילדים בנאפולי, כולל פארקי שעשועים, גני חיות ואקווריומים. נאפולי היא יעד מצוין למשפחות עם ילדים, המציעה מגוון רחב של פעילויות ואטרקציות שנועדו לעסוק ולשעשע ילדים בכל הגילאים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן