דף הבית » לטייל ולהנות » אטרקציות לילדים בנהר הנילוס – אסואן, מצרים

אטרקציות לילדים בנהר הנילוס – אסואן, מצרים

אטרקציות לילדים בנהר הנילוס - אסואן, מצרים

נהר הנילוס

נהר הנילוס הוא הנהר הארוך ביותר בעולם ומהווה אטרקציה מרכזית באסואן, מצרים. זהו מקום נהדר למשפחות לחקור, מכיוון שהוא מלא בהיסטוריה ותרבות. ישנן פעילויות רבות הזמינות לילדים, כגון שייט בסירה, דיג ושחייה. הנהר הוא גם מקום נהדר לצפות בחיות בר, שכן יש הרבה ציפורים וחיות אחרות שניתן לראות לאורך הגדות.

סכר אסואן

סכר אסואן הוא אחד מהישגי ההנדסה המרשימים בעולם. זהו מראה מדהים לראות והוא מקום נהדר לילדים לחקור. הסכר הוא מקום מצוין ללמוד על ההיסטוריה של האזור, כמו גם על חשיבות השמירה על הסביבה. יש גם פעילויות רבות הזמינות לילדים, כגון שייט בסירה, דיג ושחייה.

עמק המלכים

עמק המלכים הוא אחת האטרקציות המפורסמות ביותר באסואן, מצרים. זהו מקום נהדר למשפחות לחקור, מכיוון שהוא מלא בהיסטוריה ותרבות. עמק המלכים הוא ביתם של כמה מהקברים והמונומנטים המרשימים ביותר בעולם. ילדים יכולים לחקור את הקברים וללמוד על ההיסטוריה של האזור. הם יכולים גם לחקור את האזור שמסביב ולראות כמה מחיות הבר שחיות באזור.

הסכר הגבוה של אסואן

הסכר הגבוה של אסואן הוא הישג מרשים של הנדסה והוא מקום נהדר לילדים לחקור. הסכר הוא מקום מצוין ללמוד על ההיסטוריה של האזור, כמו גם על חשיבות השמירה על הסביבה. יש גם פעילויות רבות הזמינות לילדים, כגון שייט בסירה, דיג ושחייה.

הכפר הנובי

הכפר הנובי הוא מקום נהדר למשפחות לחקור, מכיוון שהוא מלא בהיסטוריה ותרבות. הכפר הוא ביתם של כמה מהמבנים העתיקים בעולם והוא מקום מצוין ללמוד על ההיסטוריה של האזור. ילדים יכולים לחקור את הכפר וללמוד על התרבות והמנהגים של העם הנובי. הם יכולים גם לחקור את האזור שמסביב ולראות כמה מחיות הבר שחיות באזור.

מוזיאון אסואן

מוזיאון אסואן הוא מקום נהדר למשפחות לחקור, מכיוון שהוא מלא בהיסטוריה ותרבות. המוזיאון הוא ביתם של כמה מהממצאים המרשימים ביותר בעולם והוא מקום מצוין ללמוד על ההיסטוריה של האזור. ילדים יכולים לחקור את המוזיאון וללמוד על התרבות והמנהגים של האזור. הם יכולים גם לחקור את האזור שמסביב ולראות כמה מחיות הבר שחיות באזור.

מקדש פילה

מקדש פילה הוא אחד המונומנטים המרשימים באסואן, מצרים. זהו מקום נהדר למשפחות לחקור, מכיוון שהוא מלא בהיסטוריה ותרבות. המקדש הוא מקום מצוין ללמוד על ההיסטוריה של האזור, כמו גם על חשיבות השמירה על הסביבה. יש גם פעילויות רבות הזמינות לילדים, כגון שייט בסירה, דיג ושחייה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן