דף הבית » האטרקציות הכי מדוברות » אטרקציות לילדים בנובגורוד, רוסיה

אטרקציות לילדים בנובגורוד, רוסיה

אטרקציות לילדים בנובגורוד, רוסיה

מוזיאונים

נובגורוד הקרמלין

הקרמלין של נובגורוד הוא אתר חובה לכל מי שמבקר בעיר. זהו מבצר שראשיתו במאה ה-10 והוא העתיק ביותר ברוסיה. הוא מכיל מספר מוזיאונים כולל המוזיאון לארכיטקטורת עץ והמוזיאון להיסטוריה של רוסיה. בקרמלין יש גם פארק יפהפה בו הילדים יכולים לחקור ולשחק.

מוזיאון מדינת נובגורוד

המוזיאון הממלכתי של נובגורוד הוא אחד המוזיאונים הגדולים בעיר והוא ממוקם במרכז העיר. הוא מכיל אוסף של חפצים מהעיר העתיקה של נובגורוד, כמו גם מגוון של תערוכות אחרות. זה מקום נהדר לקחת את הילדים שלך ללמוד על ההיסטוריה של העיר.

פארקים ופעילויות חוצות

פארק וולוטובסקי

פארק וולוטובסקי הוא מקום נהדר לקחת את ילדיכם לשאוף אוויר צח. יש בו מגרש משחקים ואגם בו תוכלו לשוט בסירה. יש גם שפע של שבילים לחקור ושפע של חיות בר לתצפית. זה מקום נהדר לבלות יום עם המשפחה שלך.

פארק ירוסלב

פארק ירוסלב הוא עוד מקום נהדר לקחת את ילדיכם לשאוף אוויר צח. יש בו אגם גדול, מגרש משחקים והרבה שבילים שאפשר לחקור. יש גם הרבה חיות בר להתבונן בהן, כולל ציפורים, צבאים ובעלי חיים אחרים. זה מקום נהדר לבלות יום עם המשפחה שלך.

פארק זלנוגורסק

פארק זלנוגורסק הוא מקום נהדר לקחת את ילדיכם לשאוף אוויר צח. יש בו אגם גדול, מגרש משחקים והרבה שבילים שאפשר לחקור. יש גם הרבה חיות בר להתבונן בהן, כולל ציפורים, צבאים ובעלי חיים אחרים. זה מקום נהדר לבלות יום עם המשפחה שלך.

טבלת אטרקציות

מְשִׁיכָה סוּג
נובגורוד הקרמלין מוּזֵיאוֹן
מוזיאון מדינת נובגורוד מוּזֵיאוֹן
פארק וולוטובסקי פארק/פעילות בחוץ
פארק ירוסלב פארק/פעילות בחוץ
פארק זלנוגורסק פארק/פעילות בחוץ

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן