דף הבית » המלצת הצוות » אטרקציות לילדים בנוטינגהאם

אטרקציות לילדים בנוטינגהאם

אטרקציות לילדים בנוטינגהאם

טירת נוטינגהאם

טירת נוטינגהאם היא מקום נהדר לקחת בו ילדים. זוהי טירה מהמאה ה-17 ששוחזרה לתפארתה. הטירה מציעה מגוון פעילויות לילדים, לרבות סיור בטירה ובשטחה, מוזיאון ובית קפה. הטירה מארחת גם מגוון אירועים במהלך השנה, כמו פסטיבל מימי הביניים ושוק חג המולד.

עיר המערות

עיר המערות היא מקום נהדר לקחת בו ילדים. זוהי רשת של מערות ששימשו בעבר את הרומאים והסקסונים. המערות מהוות כיום אטרקציה תיירותית ומציעות מגוון פעילויות לילדים, כולל סיור במערות, מוזיאון ובית קפה. המערות מארחות גם מגוון אירועים לאורך השנה, כמו מסיבת ליל כל הקדושים ושוק חג המולד.

יער שרווד

יער שרווד הוא מקום נהדר לקחת בו ילדים. זהו יער שהיה פעם ביתו של רובין הוד האגדי. היער מציע מגוון פעילויות לילדים, לרבות סיור ביער ובשטחיו, מוזיאון ובית קפה. היער מארח גם מגוון אירועים לאורך השנה, כמו פסטיבל ימי הביניים ושוק חג המולד.

נוטינגהאם עכשווי

Nottingham Contemporary הוא מקום נהדר לקחת בו ילדים. זוהי גלריה לאמנות עכשווית המציעה מגוון פעילויות לילדים, כולל סיור בגלריה ובשטחיה, מוזיאון ובית קפה. הגלריה מארחת גם מגוון אירועים לאורך השנה, כמו מסיבת ליל כל הקדושים ושוק חג המולד.

אולם וולאטון

וולאטון הול הוא מקום נהדר לקחת בו ילדים. זוהי אחוזה מהמאה ה-16 ששוחזרה לתפארתה. האולם מציע מגוון פעילויות לילדים, לרבות סיור באולם ובשטחו, מוזיאון ובית קפה. האולם מארח גם מגוון אירועים במהלך השנה, כמו פסטיבל ימי הביניים ושוק חג המולד.

מוזיאון הגלריות של צדק

מוזיאון גלריות הצדק הוא מקום נהדר לקחת בו ילדים. זהו מוזיאון המציע מגוון פעילויות לילדים, כולל סיור במוזיאון ובשטחיו, מוזיאון ובית קפה. המוזיאון מארח גם מגוון אירועים במהלך השנה, כמו מסיבת ליל כל הקדושים ושוק חג המולד.

מרכז הקרח הלאומי

מרכז הקרח הלאומי הוא מקום נהדר לקחת בו ילדים. זהו משטח החלקה על הקרח המציע מגוון פעילויות לילדים, כולל סיור במשטח ובשטחו, מוזיאון ובית קפה. המשטח גם מארח מגוון אירועים לאורך השנה, כמו פסטיבל ימי הביניים ושוק חג המולד.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן