דף הבית » לא להאמין » אטרקציות לילדים בניו יורק

אטרקציות לילדים בניו יורק

אטרקציות לילדים בניו יורק

סנטרל פארק

סנטרל פארק הוא אחת האטרקציות האייקוניות ביותר בעיר ניו יורק. זה מקום נהדר לקחת את הילדים ליום של כיף וחקר. יש שפע של פעילויות לילדים, כולל גן החיות של סנטרל פארק, קרוסלת סנטרל פארק וגן החממה של סנטרל פארק. יש גם שפע של מגרשי משחקים, שבילי הליכה ומקומות לפיקניק ברחבי הפארק.

גן החיות בסנטרל פארק

גן החיות בסנטרל פארק הוא מקום נהדר לקחת בו את הילדים. זה ביתם של מגוון בעלי חיים, כולל פינגווינים, דובי קוטב ואריות ים. יש גם שפע של תערוכות אינטראקטיביות ותוכניות חינוכיות לילדים.

קרוסלת סנטרל פארק

קרוסלת סנטרל פארק היא דרך מצוינת לבדר את הילדים. זהו קרוסלת קלאסית עם סוסים מגולפים ביד ומגוון מוזיקה. זוהי דרך מצוינת לבלות אחר צהריים בפארק.

גן הקונסרבטוריון של סנטרל פארק

גן הקונסרבטוריון של סנטרל פארק הוא מקום נהדר לחקור את הטבע עם הילדים. זהו נווה מדבר שליו באמצע העיר, עם גנים שופעים, בריכה ושפע של חיות בר. זה מקום נהדר לטייל ולחקור את יופיו של הטבע.

גן החיות של ברונקס

גן החיות של ברונקס הוא אחד מגני החיות הגדולים בעולם, וזה מקום נהדר לקחת בו את הילדים. זהו ביתם של אלפי בעלי חיים, מפילים ונמרים ועד ג'ירפות וגורילות. יש גם שפע של תערוכות אינטראקטיביות ותוכניות חינוכיות לילדים.

המוזיאון האמריקאי להיסטוריה של הטבע

המוזיאון האמריקאי להיסטוריה של הטבע הוא מקום נהדר לקחת בו את הילדים. זה בית למגוון של תערוכות, מדינוזאורים ומאובנים ועד לחקר החלל וגוף האדם. יש גם שפע של תערוכות אינטראקטיביות ותוכניות חינוכיות לילדים.

מוזיאון הים, האוויר והחלל Intrepid

מוזיאון הים, האוויר והחלל Intrepid הוא מקום נהדר לקחת בו את הילדים. זה ביתם של מגוון מטוסים, ממעבורת החלל Enterprise ועד USS Intrepid. יש גם שפע של תערוכות אינטראקטיביות ותוכניות חינוכיות לילדים.

ביתן מעבורת החלל

ביתן מעבורת החלל הוא דרך מצוינת לחקור את החלל עם הילדים. זה הבית של מעבורת החלל Enterprise, כמו גם מגוון של תערוכות אינטראקטיביות ותוכניות חינוכיות לילדים.

USS Intrepid

USS Intrepid הוא דרך מצוינת לחקור את ההיסטוריה עם הילדים. הוא ביתם של מגוון מטוסים, מתקופת מלחמת העולם השנייה ועד לתקופת מלחמת וייטנאם. יש גם שפע של תערוכות אינטראקטיביות ותוכניות חינוכיות לילדים.

מרכז החינוך של מוזיאון הים, האוויר והחלל Intrepid

מרכז החינוך Intrepid Sea, Air & Space Museum הוא דרך מצוינת לחקור מדע עם הילדים. זה בית למגוון של תערוכות אינטראקטיביות ותוכניות חינוכיות לילדים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן