דף הבית » טופ 10 – אטרקציות בעולם » אטרקציות לילדים בנירנברג, גרמניה

אטרקציות לילדים בנירנברג, גרמניה

אטרקציות לילדים בנירנברג, גרמניה

מוזיאונים

נירנברג היא ביתם של מספר מוזיאונים שמתאימים לילדים. מוזיאון הצעצועים פופולרי במיוחד, עם אוסף של למעלה מ-10,000 צעצועים מרחבי העולם. המוזיאון הלאומי הגרמני הוא גם אפשרות מצוינת, עם התערוכות האינטראקטיביות והפעילויות המעשית שלו. מוזיאונים אחרים כוללים את גן החיות של נירנברג, את טירת נירנברג ואת מרכז התיעוד של המפלגה הנאצית.

פעילויות חוץ

נירנברג היא ביתם של מספר פעילויות חוצות המושלמות לילדים. בעיר יש מספר פארקים וגני שעשועים, ביניהם טירגארטן נירנברג, שהוא פארק ציבורי גדול עם שפע של שטחים פתוחים לריצה ולמשחק. בעיר יש גם מספר שבילי אופניים, המושלמים לטיולי אופניים משפחתיים. פעילויות חוצות אחרות כוללות את גן החיות של נירנברג, את טירת נירנברג ואת מרכז התיעוד של המפלגה הנאצית.

פארקי שעשועים

נירנברג היא ביתם של מספר פארקי שעשועים המושלמים לילדים. הפופולרי ביותר הוא Playmobil FunPark, שהוא פארק שעשועים מקורה גדול עם רכיבות, משחקים ופעילויות לכל הגילאים. פארקי שעשועים אחרים כוללים את גן החיות של נירנברג, את טירת נירנברג ואת מרכז התיעוד של המפלגה הנאצית.

פסטיבלים

נירנברג היא ביתם של מספר פסטיבלים לאורך השנה המושלם לילדים. הפופולרי ביותר הוא שוק חג המולד של נירנברג, שמתקיים מדי דצמבר וכולל מגוון פעילויות ואטרקציות בנושא חג המולד. פסטיבלים אחרים כוללים את גן החיות של נירנברג, טירת נירנברג, ומרכז התיעוד של המפלגה הנאצית.

קניות

נירנברג היא ביתם של מספר מרכזי קניות וקניונים שמתאימים לילדים. הפופולרי ביותר הוא שוק חג המולד של נירנברג, שמתקיים מדי דצמבר וכולל מגוון פעילויות ואטרקציות בנושא חג המולד. מרכזי קניות אחרים כוללים את גן החיות של נירנברג, את טירת נירנברג ואת מרכז התיעוד של המפלגה הנאצית.

נירנברג, גרמניה היא יעד מצוין למשפחות עם ילדים. עם המוזיאונים, הפעילויות בחוץ, פארקי השעשועים, הפסטיבלים ומרכזי הקניות, יש משהו לכולם. למידע נוסף על אטרקציות לילדים בנירנברג, בקר בדף ויקיפדיה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן