דף הבית » לא להאמין » אטרקציות לילדים בסאלם ודנוורס, מסצ'וסטס, ארה"ב

אטרקציות לילדים בסאלם ודנוורס, מסצ'וסטס, ארה"ב

אטרקציות לילדים בסאלם ודנוורס, מסצ'וסטס, ארה"ב

פעילויות חוצות לילדים בסאלם ובדנברס

סאלם ודנוורס, מסצ'וסטס, ארה"ב הן שתי עיירות עם שפע של אטרקציות לילדים. מפעילויות חוצות ועד מוזיאונים ועוד, יש משהו לכולם בשתי העיירות הללו. הנה כמה מהפעילויות החיצוניות הטובות ביותר לילדים בסאלם ובדנברס.

פארק סאלם ערבות

Salem Willows Park הוא מקום נהדר לילדים לצאת החוצה וליהנות. בפארק יש חוף ים, מגרש משחקים, קרוסלה, ארקייד ושפע של אזורי פיקניק. זה מקום נהדר לבלות את היום עם המשפחה.

פארק אנדיקוט

פארק אנדיקוט הוא מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות מהטבע. בפארק יש מגרש משחקים, בריכה ושפע של שבילים לטיולי הליכה ורכיבה על אופניים. זה מקום נהדר לבלות יום עם המשפחה.

שביל הרכבת של דנוורס

שביל הרכבת של Danvers הוא מקום נהדר לילדים להתאמן ולחקור את החוץ. אורך השביל הוא 3.5 קילומטרים והוא מושלם לרכיבה על אופניים, הליכה וריצה. זו דרך מצוינת לשאוב קצת אוויר צח וליהנות מהנוף.

מוזיאון המכשפות של סאלם

מוזיאון המכשפות של סאלם הוא מקום נהדר לילדים ללמוד על ההיסטוריה של סאלם. במוזיאון יש תערוכות על משפטי המכשפות של סאלם, כמו גם פעילויות אינטראקטיביות לילדים לחקור. זו דרך מצוינת ללמוד על ההיסטוריה של סאלם וליהנות קצת.

פעילויות פנימיות לילדים בסאלם ובדנברס

בסאלם ודנוורס, מסצ'וסטס, ארה"ב יש גם שפע של פעילויות מקורה לילדים. הנה כמה מהפעילויות הפנימיות הטובות ביותר לילדים בסאלם ובדנברס.

מוזיאון הילדים של סאלם

מוזיאון הילדים של סאלם הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד. במוזיאון יש תערוכות אינטראקטיביות על מדע, אמנות והיסטוריה, כמו גם אזור משחקים לילדים לחקור. זו דרך מצוינת לבלות יום בבית וליהנות קצת.

מוזיאון השעווה של סאלם

מוזיאון השעווה של סאלם הוא מקום נהדר לילדים ללמוד על היסטוריה. במוזיאון יש דמויות שעווה של דמויות מפורסמות מעברה של סאלם, וכן תערוכות אינטראקטיביות על ההיסטוריה של סאלם. זוהי דרך מצוינת ללמוד על ההיסטוריה של סאלם בצורה מהנה ואינטראקטיבית.

Danvers Indoor Sports

Danvers Indoor Sports הוא מקום נהדר לילדים להתאמן ולהנות קצת. במתקן מגרש כדורסל, מגרש כדורגל וכלוב חבטות. זו דרך מצוינת להתאמן ולהנות קצת בתוך הבית.

אתר היסטורי לאומי ימי של סאלם

האתר ההיסטורי הלאומי הימי של סאלם הוא מקום נהדר לילדים ללמוד על ההיסטוריה של סאלם. באתר יש תערוכות אינטראקטיביות על ההיסטוריה של סאלם ועל העבר הימי שלה. זוהי דרך מצוינת ללמוד על ההיסטוריה של סאלם בצורה מהנה ואינטראקטיבית.

בסאלם ודנוורס, מסצ'וסטס, ארה"ב יש שפע של אטרקציות לילדים. מפעילויות חוצות ועד מוזיאונים ועוד, יש משהו לכולם בשתי העיירות הללו. בין אם אתם מחפשים פעילויות בחוץ או פעילויות בתוך הבית, יש משהו לכל אחד בסאלם ובדנברס.

למידע נוסף על אטרקציות לילדים בסאלם ודנוורס, מסצ'וסטס, ארה"ב, בדוק את החיפוש הזה ביוטיוב.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן