דף הבית » האטרקציות הכי מדוברות » אטרקציות לילדים בסולט לייק סיטי

אטרקציות לילדים בסולט לייק סיטי

אטרקציות לילדים בסולט לייק סיטי

גן החיות הוגל

גן החיות הוגל הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על בעלי חיים מרחבי העולם. גן החיות הוא ביתם של יותר מ-800 בעלי חיים, כולל פילים, אריות, נמרים, ג'ירפות ועוד. גן החיות כולל גם מגוון תוכניות חינוכיות, כולל מפגשים עם בעלי חיים, שיחות שומרים ועוד. גן החיות הוגל הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על ממלכת החיות.

טרייסי אוויארי

טרייסי אוויארי היא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על ציפורים. הציפורייה היא ביתם של יותר מ-150 מינים של ציפורים, כולל תוכים, מקאו, ינשופים ועוד. הציפורייה כוללת גם מגוון תוכניות חינוכיות, כולל מופעי ציפורים, טיולי ציפורים ועוד. טרייסי אוויארי היא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על ציפורים.

הלאונרדו

לאונרדו הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על מדע ואמנות. המוזיאון הוא ביתם של מגוון תערוכות אינטראקטיביות, ביניהן מעבדת הדפסת תלת מימד, מעבדת רובוטיקה ועוד. המוזיאון כולל גם מגוון תוכניות חינוכיות, כולל סדנאות, חוגים ועוד. לאונרדו הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על מדע ואמנות.

פארק החירות

ליברטי פארק הוא מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות. בפארק מגוון אטרקציות, ביניהן מגרש משחקים, אגם, קרוסלה ועוד. הפארק כולל גם מגוון פעילויות, לרבות שחייה, דיג ועוד. ליברטי פארק הוא מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות.

פלנטריום קלארק

פלנטריום קלארק הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על החלל. הפלנטריום הוא ביתם של מגוון תערוכות, כולל תיאטרון תלת מימד, מעבדת מציאות מדומה ועוד. הפלנטריום כולל גם מגוון תוכניות חינוכיות, כולל סדנאות, חוגים ועוד. פלנטריום קלארק הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על החלל.

מוזיאון הוגל של יוטה

מוזיאון הוגל של יוטה הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על היסטוריה. במוזיאון מוצגים מגוון תערוכות, ביניהן תערוכת דינוזאורים, תערוכת חלוצים ועוד. המוזיאון כולל גם מגוון תוכניות חינוכיות, כולל סדנאות, חוגים ועוד. מוזיאון הוגל של יוטה הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על היסטוריה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן