דף הבית » לטייל ולהנות » אטרקציות לילדים בסופרייר, סנט לוסיה

אטרקציות לילדים בסופרייר, סנט לוסיה

אטרקציות לילדים בסופרייר, סנט לוסיה

חופים

Soufriere, St Lucia היא ביתם של כמה מהחופים היפים ביותר בקריביים. חוף Anse Chastanet הוא מקום נהדר למשפחות, עם המים הרדודים והחול הלבן והרך שלו. זהו מקום נהדר לשחייה ושנורקלינג, ותוכלו אפילו לשכור לוחות משוטים וקיאקים. לחוף יש גם מסעדה ובר באתר, מה שהופך אותו למקום מצוין לארוחת צהריים או חטיף.

חוף אנס צ'סטנט

חוף Anse Chastanet הוא מקום נהדר למשפחות, עם המים הרדודים והחול הלבן והרך שלו. זהו מקום נהדר לשחייה ושנורקלינג, ותוכלו אפילו לשכור לוחות משוטים וקיאקים. לחוף יש גם מסעדה ובר באתר, מה שהופך אותו למקום מצוין לארוחת צהריים או חטיף.

חוף אנס מאמין

חוף Anse Mamin הוא מקום נהדר למשפחות, עם המים הרדודים והחול הלבן והרך שלו. זהו מקום נהדר לשחייה ושנורקלינג, ותוכלו אפילו לשכור לוחות משוטים וקיאקים. לחוף יש גם מסעדה ובר באתר, מה שהופך אותו למקום מצוין לארוחת צהריים או חטיף.

מפלים

Soufriere הוא ביתם של כמה מהמפלים היפים ביותר בקריביים. אחד הפופולריים ביותר הוא מפל Toraille, שנמצא ממש מחוץ לעיר. המפל מוקף בצמחייה עבותה ומהווה מקום נהדר לשחייה ולחקר. תוכלו גם לערוך סיור מודרך במפל, שיספק לכם מבט מקרוב על המים השוצפים.

מפל טוראיל

מפל Toraille ממוקם ממש מחוץ לעיר ומוקף בצמחייה עבותה. זהו מקום נהדר לשחייה ולחקר, ותוכלו גם לערוך סיור מודרך במפל, שיספק לכם מבט מקרוב על המים השוצפים.

מפלי יהלום

מפלי היהלומים הוא מפל פופולרי נוסף ב-Sofriere. המפל ממוקם בתוך יער גשם שופע ומהווה מקום נהדר לשחייה ולחקר. תוכלו גם לערוך סיור מודרך במפל, שיספק לכם מבט מקרוב על המים השוצפים.

פארקי הרפתקאות

Soufriere הוא ביתם של כמה מפארקי ההרפתקאות המרגשים ביותר בקריביים. פארק ההרפתקאות ב-Anse Chastanet הוא מקום נהדר למשפחות, עם קווי מיקוד, מסלולי חבלים ופעילויות מהנות אחרות. בפארק יש גם מסעדה ובר באתר, מה שהופך אותו למקום מצוין לארוחת צהריים או חטיף.

פארק הרפתקאות ב-Anse Chastanet

פארק ההרפתקאות ב-Anse Chastanet הוא מקום נהדר למשפחות, עם קווי מיקוד, מסלולי חבלים ופעילויות מהנות אחרות. בפארק יש גם מסעדה ובר באתר, מה שהופך אותו למקום מצוין לארוחת צהריים או חטיף.

פארק ההרפתקאות של מפלי היהלומים

פארק ההרפתקאות של מפלי היהלומים הוא מקום פופולרי נוסף למשפחות. בפארק יש קווי מיקוד, מסלולי חבלים ופעילויות מהנות אחרות. בפארק יש גם מסעדה ובר באתר, מה שהופך אותו למקום מצוין לארוחת צהריים או חטיף.

סִיוּר

Soufriere הוא ביתם של כמה מהמראות היפים ביותר בקריביים. הגנים הבוטניים של יהלום הם מקום נהדר למשפחות, עם הגנים השופעים והנופים המדהימים של הפיטון. תוכלו גם לערוך סיור מודרך בגנים, שיספק לכם מבט מקרוב על הצמחים והפרחים.

הגנים הבוטניים של יהלום

הגנים הבוטניים של יהלום הם מקום נהדר למשפחות, עם הגנים השופעים והנופים המדהימים של הפיטון. תוכלו גם לערוך סיור מודרך בגנים, שיספק לכם מבט מקרוב על הצמחים והפרחים.

הר הגעש סופרייר

הר הגעש Soufriere הוא עוד מחזה פופולרי ב- Soufriere. הר הגעש ממוקם ממש מחוץ לעיר ומהווה מקום נהדר לטיולים. תוכלו גם לערוך סיור מודרך בהר הגעש, שיספק לכם מבט מקרוב על הלבה ומאפיינים נוספים של הר הגעש.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן