דף הבית » הכי נצפים » אטרקציות לילדים בסטרטפורד-אפון-אייבון

אטרקציות לילדים בסטרטפורד-אפון-אייבון

אטרקציות לילדים בסטרטפורד-אפון-אייבון

בקרו בתיאטרון המלכותי שייקספיר

תיאטרון שייקספיר המלכותי הוא אחת האטרקציות הפופולריות ביותר לילדים בסטרטפורד-אפון-אייבון. ממוקם בלב העיירה, התיאטרון הוא מקום נהדר לקחת את הילדים ליום כיף. התיאטרון מציע מגוון פעילויות, לרבות הצגות תיאטרון, סדנאות ופעילויות חינוכיות. ילדים יכולים גם לחקור את אזור מאחורי הקלעים של התיאטרון וללמוד על ההיסטוריה של התיאטרון. התיאטרון מציע גם מגוון אירועים ידידותיים למשפחות במהלך השנה, כמו פסטיבל הקיץ למשפחות ופסטיבל משפחת חג המולד.

חקור את חוות הפרפרים סטרטפורד

חוות הפרפרים של סטרטפורד היא מקום נהדר לקחת את הילדים ליום בילוי מהנה וחינוכי. החווה היא ביתם של למעלה מ-500 מינים של פרפרים, כמו גם מגוון של צמחים ובעלי חיים אקזוטיים. ילדים יכולים ללמוד על המינים השונים של הפרפרים, כמו גם על בתי הגידול ומחזורי החיים שלהם. החווה מציעה גם מגוון פעילויות אינטראקטיביות, כמו מפגש הפרפרים, שבו הילדים יכולים להתקרב עם הפרפרים. החווה מציעה גם מגוון פעילויות חינוכיות, כמו ספארי הפרפרים, בו הילדים יכולים ללמוד על מיני הפרפרים השונים.

בקר ברחוב Stratford Town Walk

ה-Stratford Town Walk היא דרך מצוינת לחקור את העיירה Stratford-Upon-Avon. ההליכה לוקחת את המבקרים ברחובות העיירה, על פני כמה מנקודות הציון האייקוניות ביותר שלה, כמו תיאטרון שייקספיר המלכותי, נהר אייבון ושוק סטרטפורד ההיסטורי. ההליכה גם לוקחת את המבקרים על פני כמה מהאטרקציות הפופולריות ביותר בעיירה, כמו חוות הפרפרים של סטרטפורד ובית העירייה של סטרטפורד. ההליכה היא דרך מצוינת להכיר את העיירה וההיסטוריה שלה, והיא מתאימה לכל הגילאים.

בקרו בבית העירייה של סטרטפורד

בית העירייה של סטרטפורד הוא אחד מציוני הדרך האיקוניים ביותר בעיירה סטרטפורד-אפון-אייבון. הבניין מתוארך למאה ה-16 והוא מקום נהדר לקחת את הילדים ליום כיף. בית העירייה הוא ביתם של מגוון פעילויות אינטראקטיביות, כמו סיור בעירייה, שלוקח את המבקרים לסיור מודרך בבניין. בית העירייה מציע גם מגוון פעילויות חינוכיות, כמו סיור המורשת, שלוקח את המבקרים למסע בהיסטוריה של העיר.

חקור את הקוטג' של אן האת'וויי

Anne Hathaway's Cottage היא אחת האטרקציות הפופולריות ביותר לילדים בסטרטפורד-אפון-אייבון. הקוטג' הוא בית ילדותה של אשתו של וויליאם שייקספיר, אן האת'ווי, והוא מקום נהדר לקחת את הילדים ליום כיף וחינוכי. הקוטג' מציע מגוון פעילויות אינטראקטיביות, כמו סיור הקוטג' של אן הת'אווי, שלוקח את המבקרים לסיור מודרך בבניין. הקוטג' מציע גם מגוון פעילויות חינוכיות, כמו סיור המורשת, הלוקח את המבקרים למסע בהיסטוריה של הקוטג'.

בקרו בתעלת סטרטפורד-אפון-אייבון

תעלת סטרטפורד-על-אייבון היא מקום נהדר לקחת את הילדים ליום בילוי מהנה וחינוכי. התעלה היא ביתם של מגוון פעילויות אינטראקטיביות, כמו סיור סירת התעלה, שלוקח את המבקרים לסיור מודרך בתעלה. התעלה מציעה גם מגוון פעילויות חינוכיות, כמו סיור המורשת, הלוקח את המבקרים למסע בהיסטוריה של התעלה. התעלה היא גם ביתם של מגוון חיות בר, כמו ברווזים, ברבורים ואנפות, שילדים יכולים לצפות וללמוד עליהם.

Stratford-Upon-Avon היא עיירת שוק מקסימה בוורוויקשייר, אנגליה, והיא ביתם של מגוון אטרקציות לילדים. מתיאטרון שייקספיר המלכותי ועד לקוטג' של אן האת'ווי, יש משהו לכולם בעיירה היפה הזו. למידע נוסף על Stratford-Upon-Avon.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן