דף הבית » הילדים הכי אוהבים » אטרקציות לילדים בסיאול, קוריאה

אטרקציות לילדים בסיאול, קוריאה

אטרקציות לילדים בסיאול, קוריאה

פארק שעשועים

לוטה עולם

Lotte World הוא אחד מפארקי השעשועים הפופולריים ביותר בסיאול. הוא ממוקם בלב העיר ומציע מגוון אטרקציות, מופעים ואטרקציות לילדים. בפארק יש גם משטח החלקה מקורה על הקרח ופארק מים.

אוורלנד

Everland הוא עוד פארק שעשועים פופולרי בסיאול. הוא ממוקם במחוז Gyeonggi והוא פארק השעשועים הגדול ביותר בדרום קוריאה. הפארק כולל מגוון אטרקציות ואטרקציות, לרבות רכבות הרים, טיולי מים ופארק ספארי.

ארץ סיאול

סיאול לנד הוא פארק שעשועים קטן יותר הממוקם במחוז גיונגי. הפארק כולל מגוון אטרקציות, מופעים ואטרקציות לילדים. בפארק יש גם משטח החלקה מקורה על הקרח ופארק מים.

מוזיאונים וגלריות

המוזיאון הלאומי של קוריאה

המוזיאון הלאומי של קוריאה הוא אחד המוזיאונים הגדולים במדינה. הוא ממוקם בלב העיר וכולל מגוון תערוכות, כולל חפצים עתיקים ואמנות מודרנית. המוזיאון מציע גם תוכניות חינוכיות ופעילויות לילדים.

מוזיאון סיאול לאמנות

מוזיאון סיאול לאמנות ממוקם בלב העיר ומציג מגוון תערוכות, כולל אמנות עכשווית ואמנות קוריאנית מסורתית. המוזיאון מציע גם תוכניות חינוכיות ופעילויות לילדים.

מוזיאון הארמון הלאומי של קוריאה

מוזיאון הארמון הלאומי של קוריאה ממוקם בלב העיר ומציג מגוון תערוכות, כולל חפצים עתיקים ואמנות קוריאנית מסורתית. המוזיאון מציע גם תוכניות חינוכיות ופעילויות לילדים.

אטרקציות אחרות

גן החיות של סיאול

גן החיות של סיאול ממוקם בלב העיר וכולל מגוון בעלי חיים, כולל נמרים, פילים וג'ירפות. גן החיות מציע גם תוכניות חינוכיות ופעילויות לילדים.

מגדל סיאול

מגדל סיאול הוא אטרקציה תיירותית פופולרית הממוקמת בלב העיר. המגדל מציע נוף של 360 מעלות של העיר ומהווה מקום נהדר לתפוס את המראות והקולות של סיאול.

סיאול גרנד פארק

Seoul Grand Park הוא פארק גדול הממוקם בלב העיר. הפארק כולל מגוון אטרקציות, ביניהן גן חיות, גנים בוטניים ופארק שעשועים. הפארק מציע גם תוכניות חינוכיות ופעילויות לילדים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן