דף הבית » טופ 100 – אטרקציות » אטרקציות לילדים בסיאטל ואוורט, וושינגטון, ארה"ב

אטרקציות לילדים בסיאטל ואוורט, וושינגטון, ארה"ב

אטרקציות לילדים בסיאטל ואוורט, וושינגטון, ארה"ב

מוזיאונים אינטראקטיביים

מרכז מדע פסיפיק

מרכז המדע הפסיפיק בסיאטל הוא מקום נהדר לקחת בו את הילדים. עם תערוכות ופעילויות אינטראקטיביות, ילדים יכולים לחקור נושאים מדעיים שונים, כולל פיזיקה, ביולוגיה ואסטרונומיה. הם יכולים גם ליהנות מהפלנטריום, ממופעי לייזר ומתיאטרון IMAX.

מוזיאון הילדים KidsQuest

מוזיאון הילדים KidsQuest בבלוויו הוא מקום נהדר לקחת בו את הילדים. עם תערוכות ופעילויות אינטראקטיביות, ילדים יכולים לחקור נושאים מדעיים שונים, כולל פיזיקה, ביולוגיה ואסטרונומיה. הם יכולים גם ליהנות מהפלנטריום, ממופעי לייזר ומתיאטרון IMAX.

מוזיאון הטיסה

מוזיאון הטיסה בסיאטל הוא מקום נהדר לקחת בו את הילדים. עם תערוכות ופעילויות אינטראקטיביות, ילדים יכולים לחקור נושאים מדעיים שונים, כולל פיזיקה, ביולוגיה ואסטרונומיה. הם יכולים גם ליהנות מהפלנטריום, ממופעי לייזר ומתיאטרון IMAX.

הרפתקאות חוצות

גן החיות של וודלנד פארק

גן החיות וודלנד פארק בסיאטל הוא מקום נהדר לקחת בו את הילדים. עם תערוכות ופעילויות אינטראקטיביות, ילדים יכולים לחקור נושאים מדעיים שונים, כולל פיזיקה, ביולוגיה ואסטרונומיה. הם יכולים גם ליהנות מהפלנטריום, ממופעי לייזר ומתיאטרון IMAX.

אוורט אקווסוקס בייסבול

קבוצת הבייסבול Everett Aquasox היא מקום נהדר לקחת את הילדים. עם תערוכות ופעילויות אינטראקטיביות, ילדים יכולים לחקור נושאים מדעיים שונים, כולל פיזיקה, ביולוגיה ואסטרונומיה. הם יכולים גם ליהנות מהפלנטריום, ממופעי לייזר ומתיאטרון IMAX.

מפלי סנקולמי

מפלי סנקולמי הוא מקום נהדר לקחת בו את הילדים. עם תערוכות ופעילויות אינטראקטיביות, ילדים יכולים לחקור נושאים מדעיים שונים, כולל פיזיקה, ביולוגיה ואסטרונומיה. הם יכולים גם ליהנות מהפלנטריום, ממופעי לייזר ומתיאטרון IMAX. סיאטל ואוורט, וושינגטון, ארה"ב מציעות מגוון אטרקציות לילדים. ממוזיאונים אינטראקטיביים ועד הרפתקאות חוצות, יש משהו לכל ילד. במרכז המדע הפסיפי, ילדים יכולים לחקור נושאים מדעיים שונים, כולל פיזיקה, ביולוגיה ואסטרונומיה. במוזיאון הילדים של KidsQuest, הם יכולים ללמוד על תרבויות שונות ולחקור את העולם סביבם. מוזיאון הטיסה הוא מקום נהדר לקחת את הילדים לחקור את עולם התעופה. להרפתקאות חוצות, גן החיות של וודלנד פארק הוא מקום נהדר לקחת את הילדים. הם יכולים לחקור בעלי חיים שונים וללמוד על בתי גידול שונים. קבוצת הבייסבול Everett Aquasox היא מקום נהדר לקחת את הילדים ליהנות ממשחק. ומפלי Snoqualmie הם מקום נהדר לקחת את הילדים לחקור את הטבע וליהנות מהטבע. לא משנה מה תחומי העניין של ילדכם, בסיאטל ובאוורט, וושינגטון, ארה"ב יש משהו לכולם. ממוזיאונים אינטראקטיביים ועד הרפתקאות חוצות, יש משהו לכל ילד. אז בואו לחקור וליהנות מכל מה שיש לסיאטל ואוורט להציע!

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן