דף הבית » טופ 10 – אטרקציות בעולם » אטרקציות לילדים בסיגיריה – סרי לנקה

אטרקציות לילדים בסיגיריה – סרי לנקה

אטרקציות לילדים בסיגיריה - סרי לנקה

מבצר סלע סיגיריה

מבצר סלע סיגיריה הוא מתחם ארמון ומבצר עתיק הממוקם ברובע מטאלה המרכזי של סרי לנקה. זוהי אחת מאתרי התיירות המתויירים ביותר במדינה ונחשבת לאחת הדוגמאות השמורה ביותר לתכנון עירוני עתיק. המבצר מוקף ברשת ענפה של ביצורים, גנים ומאגרי מים. מבצר הסלע סיגיריה הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה והתרבות של סרי לנקה. יש גם מספר פעילויות אינטראקטיביות ואטרקציות לילדים, כגון מיני גן חיות, מגרש משחקים ופארק מים.

סלע פידורנגלה

Pidurangala Rock הוא מבצר סלע עתיק הממוקם מעט צפונית למצודת סלע סיגיריה. זהו מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות. יש כמה מערות ותצורות סלע שילדים יכולים לחקור, כמו גם כמה מפלים קטנים. גם הנופים מפסגת הסלע מדהימים, והילדים יכולים ליהנות מפיקניק תוך התפעלות מהנופים. Pidurangala Rock הוא מקום נהדר למשפחות לבלות יום בחוץ.

מקדש מערת דמבולה

מקדש מערת דמבולה הוא מקדש בודהיסטי עתיק הממוקם ברובע מטאלה בסרי לנקה. זהו אחד מהאתרים הדתיים החשובים במדינה ומהווה מקום מצוין לילדים לחקור. המקדש הוא ביתם של כמה מקדשי מערות, המלאים בציורי קיר צבעוניים ופסלים של בודהה. ילדים יכולים לחקור את המערות וללמוד על ההיסטוריה והתרבות של הבודהיזם בסרי לנקה.

בית יתומים לפילים

בית היתומים לפילים בסיגיריה הוא מקום מצוין לילדים ללמוד ולקיים אינטראקציה עם פילים. בבית היתומים חיים כמה פילים שניצלו, המטופלים על ידי צוות מנוסה. ילדים יכולים להאכיל ולרחוץ את הפילים, כמו גם ללמוד על בית הגידול וההתנהגות שלהם. בית היתומים לפילים הוא מקום נהדר למשפחות לבלות יום בחוץ.

מוזיאון סיגיריה

מוזיאון סיגיריה הוא מקום נהדר לילדים ללמוד על ההיסטוריה והתרבות של סיגיריה. המוזיאון הוא ביתם של כמה תערוכות אינטראקטיביות, שנועדו לחנך ולבדר ילדים. במוזיאון יש גם בית קפה, המגיש חטיפים וכיבוד. מוזיאון סיגיריה הוא מקום נהדר למשפחות לבלות יום בלמידה על ההיסטוריה והתרבות של סיגיריה.

אטרקציות אחרות

סיגיריה היא גם בית למספר אטרקציות נוספות לילדים, כגון:

  • פארק המים סיגיריה
  • פארק הציפורים סיגיריה
  • פארק ספארי סיגיריה
  • הפארק הלאומי סיגיריה
  • הגן הבוטני סיגיריה
  • גן החיות סיגיריה

אטרקציות אלו הן מקומות נהדרים לילדים לחקור וליהנות. יש גם מספר פעילויות אינטראקטיביות ואטרקציות לילדים, כגון מיני גן חיות, מגרש משחקים ופארק מים.

סיגיריה היא מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות. מאתרים עתיקים ועד לפעילויות אינטראקטיביות, יש משהו לכל אחד בסיגיריה. בדוק את החיפוש הזה ב-YouTube כדי לגלות עוד על האטרקציות הטובות ביותר לילדים בסיגיריה, סרי לנקה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן