דף הבית » לא להאמין » אטרקציות לילדים בסיינה, איטליה

אטרקציות לילדים בסיינה, איטליה

אטרקציות לילדים בסיינה, איטליה

מוזיאונים

סיינה היא ביתם של מספר מוזיאונים מצוינים לילדים. מוזיאון דל'אופרה מטרופוליטנה הוא בחירה מצוינת לילדים, מכיוון שיש בו תערוכות ופעילויות אינטראקטיביות שישפרו אותם. ה-Museo Civico הוא אופציה נהדרת נוספת, עם אוסף האמנות והחפצים הרנסנס שלו. כדאי לבקר גם ב-Museo dell'Accademia dei Fisiocritici, עם אוסף הכלים המדעיים והפעילויות החינוכיות שלו.

פארקים וגני שעשועים

לסיינה מספר פארקים ומגרשי משחקים שמתאימים לילדים. פארק סן דומניקו הוא מקום נהדר לחקור לילדים, עם מגרש המשחקים הגדול והגנים היפים שלו. Parco di San Francesco הוא גם בחירה מצוינת, עם אזור המשחקים הגדול שלו ושפע של מקום להתרוצץ בו. Parco della Fortezza הוא עוד אופציה נהדרת, עם שטח הדשא הגדול שלו ושפע עצים לצל.

פארק שעשועים

אם הילדים שלכם מחפשים חוויה מרגשת יותר, לסיינה יש מספר פארקי שעשועים שבטוח ישמחו. פארק סן דומניקו הוא בחירה מצוינת, עם רכבות הרים, מגלשות מים ורכיבות אחרות. פארק סן פרנצ'סקו הוא אופציה נהדרת נוספת, עם הקרוסלות, הגלגלים הענקיים ואטרקציות אחרות. Parco della Fortezza הוא גם בחירה מצוינת, עם רכבות ההרים שלו ורכיבות אחרות.

פעילויות חוץ

בסיינה יש גם שפע של פעילויות חוצות המושלמות לילדים. פארק סן דומניקו הוא מקום נהדר לטיולים רגליים ולסיורים, עם השבילים והנופים היפים שלו. Parco di San Francesco הוא גם בחירה מצוינת, עם השבילים ואזורי הפיקניק שלו. Parco della Fortezza הוא עוד אפשרות מצוינת, עם השבילים ומגרשי המשחקים שלו.

רכיבה על סוסים

אם ילדיכם מחפשים פעילות הרפתקנית יותר, לסיינה יש מספר אפשרויות לרכיבה על סוסים. פארק סן דומניקו הוא מקום נהדר לרכיבה על סוסים, עם השבילים והנופים היפים שלו. Parco di San Francesco הוא גם בחירה מצוינת, עם השבילים ואזורי הפיקניק שלו. Parco della Fortezza הוא עוד אפשרות מצוינת, עם השבילים ומגרשי המשחקים שלו.

סיורי סירה

לסיינה יש גם מספר סיורים בסירה המושלמים לילדים. פארק סן דומניקו הוא מקום נהדר לטיולי סירה, עם הנופים הציוריים וחיות הבר שלו. Parco di San Francesco הוא גם בחירה מצוינת, עם סיורי הסירה ואזורי הפיקניק שלו. פארקו דלה פורטזה הוא עוד אפשרות מצוינת, עם סיורי סירה ומגרשי משחקים.

רכיבה על אופניים

לסיינה יש גם כמה מסלולי רכיבה על אופניים שמתאימים לילדים. פארק סן דומניקו הוא מקום נהדר לרכיבה על אופניים, עם השבילים והנופים היפים שלו. Parco di San Francesco הוא גם בחירה מצוינת, עם השבילים ואזורי הפיקניק שלו. Parco della Fortezza הוא עוד אפשרות מצוינת, עם השבילים ומגרשי המשחקים שלו.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן