דף הבית » טופ 100 – אטרקציות » אטרקציות לילדים בסירקיוז, איטליה

אטרקציות לילדים בסירקיוז, איטליה

אטרקציות לילדים בסירקיוז, איטליה

Museo Archeologico Regionale Paolo Orsi

המוזיאון הארכיאולוגי האזורי פאולו אורסי הוא מקום נהדר למשפחות לחקור. מוזיאון זה מוקדש להיסטוריה הארכיאולוגית של סירקיוז, והוא מכיל אוסף של חפצים מהתרבות היוונית והרומית העתיקה. יש גם תצוגות אינטראקטיביות ופעילויות להנאת הילדים.

פארקו ארכיאולוגי דלה נפוליס

Parco Archeologico della Neapolis הוא פארק ארכיאולוגי הממוקם בסירקיוז. הוא ביתם של כמה מהאתרים הארכיאולוגיים החשובים ביותר באזור, כולל התיאטרון היווני והאמפיתיאטרון הרומי. הפארק כולל גם מגוון פעילויות חינוכיות ותערוכות אינטראקטיביות לילדים.

תיאטרון יווני

התיאטרון היווני הוא אחד האתרים המרשימים בפארק. הוא נבנה במאה ה-5 לפני הספירה ומשמש עד היום להופעות. ילדים יכולים לחקור את התיאטרון וללמוד על ההיסטוריה והמשמעות שלו.

אמפיתיאטרון רומי

האמפיתיאטרון הרומי הוא עוד אתר מרשים בפארק. הוא נבנה במאה ה-2 לספירה ומשמש עד היום להופעות. ילדים יכולים לחקור את האמפיתיאטרון וללמוד על ההיסטוריה והמשמעות שלו.

פעילויות חינוכיות

הפארק מציע גם מגוון פעילויות חינוכיות לילדים. פעילויות אלו כוללות סיורים מודרכים, סדנאות ותערוכות אינטראקטיביות. ילדים יכולים ללמוד על ההיסטוריה של הפארק והאתרים הארכיאולוגיים באזור.

סירקיוז, איטליה היא מקום נהדר לחופשה משפחתית. עם ההיסטוריה העשירה והאטרקציות התרבותיות שלו, הוא בטוח יספק חוויה בלתי נשכחת לילדים בכל הגילאים. מהמוזיאון הארכיאולוגי האזורי פאולו אורסי ועד לפארק הארכיאולוגי דלה ניפוליס, יש שפע של אטרקציות לילדים לחקור. עיין בחיפוש YouTube זה למידע נוסף על אטרקציות לילדים בסירקיוז, איטליה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן