דף הבית » הילדים הכי אוהבים » אטרקציות לילדים בסלע גיברלטר

אטרקציות לילדים בסלע גיברלטר

אטרקציות לילדים בסלע גיברלטר

נסיעה ברכבל

הנסיעה ברכבל עד לפסגת סלע גיברלטר היא חובה למשפחות המבקרות ביעד היפה הזה. הרכבל לוקח אותך לראש הסלע שגובהו 426 מטר, ומציע נופים מדהימים של הים התיכון וקו החוף האפריקאי. הרכבל פועל בין השעות 9:00-18:00 מדי יום, וניתן לרכוש כרטיסים בתחנת הרכבל.

מערת סנט מייקל

מערת סנט מייקל היא מערה טבעית מרהיבה הממוקמת בתוך סלע גיברלטר. המערה מלאה בנטיפים וזקיפים מדהימים, והיא מקום נהדר למשפחות לחקור. המערה פתוחה מדי יום בין השעות 10:00-18:00, וניתן לרכוש כרטיסים בכניסה. יש גם מופע אור וקול שמתקיים בתוך המערה, שזו דרך מצוינת לחוות את יופיה של המערה.

שמורת טבע גיברלטר

שמורת הטבע של גיברלטר היא מקום נהדר למשפחות לחקור את היופי הטבעי של סלע גיברלטר. השמורה היא ביתם של מגוון חיות בר, כולל מקוק ברברי, חזירי בר ונשרים. יש גם מספר מסלולי הליכה שמתאימים למשפחות לחקור. שמורת הטבע פתוחה מדי יום בין השעות 9:00-18:00, וניתן לרכוש כרטיסים בכניסה.

הגנים הבוטניים של גיברלטר

הגנים הבוטניים של גיברלטר הם מקום נהדר למשפחות לחקור את החי והצומח של סלע גיברלטר. הגנים הם ביתם של מגוון צמחים, עצים ופרחים, כמו גם מספר מיני בעלי חיים. הגנים פתוחים מדי יום בין השעות 9:00-18:00, וניתן לרכוש כרטיסים בכניסה.

מוזיאון גיברלטר

מוזיאון גיברלטר הוא מקום נהדר למשפחות ללמוד על ההיסטוריה והתרבות של סלע גיברלטר. המוזיאון מלא במגוון של תערוכות, כולל חפצים מהתקופה הפרהיסטורית והרומית. המוזיאון פתוח מדי יום בין השעות 9:00-18:00, וניתן לרכוש כרטיסים בכניסה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן