דף הבית » הילדים הכי אוהבים » אטרקציות לילדים בסן פרנסיסקו, קליפורניה

אטרקציות לילדים בסן פרנסיסקו, קליפורניה

אטרקציות לילדים בסן פרנסיסקו, קליפורניה

פארקי שעשועים

בסן פרנסיסקו יש שפע של פארקי שעשועים כדי לבדר את ילדיכם. הפופולרי ביותר הוא פארק השעשועים Great America, הממוקם בסנטה קלרה. הוא כולל מגוון של טרמפים, מופעים ואטרקציות, כולל רכבות הרים, טיולי מים ועוד. בפארק יש גם מספר מסעדות וחנויות, מה שהופך אותו למקום נהדר לבלות בו את היום.

ממלכת גילוי שישה דגלים

Six Flags Discovery Kingdom הוא עוד פארק שעשועים נהדר באזור המפרץ. הוא כולל מגוון של טרמפים, מופעים ואטרקציות, כולל רכבות הרים, טיולי מים ועוד. יש בו גם מגוון מסעדות וחנויות, מה שהופך אותו למקום נהדר לבלות בו את היום.

אמריקה הגדולה של קליפורניה

אמריקה הגדולה של קליפורניה היא פארק שעשועים פופולרי נוסף באזור המפרץ. הוא כולל מגוון של טרמפים, מופעים ואטרקציות, כולל רכבות הרים, טיולי מים ועוד. יש בו גם מספר מסעדות וחנויות, מה שהופך אותו למקום נהדר לבלות בו את היום.

אקווריומים

סן פרנסיסקו היא ביתם של מספר אקווריומים, מה שהופך אותה למקום נהדר לקחת את הילדים שלך. הפופולרי ביותר הוא אקווריום המפרץ, הממוקם ברציף 39 של העיר. הוא כולל מגוון של חיי ים, כולל כרישים, קרניים ודגים אחרים. יש בו גם מגוון של תערוכות אינטראקטיביות ותוכניות חינוכיות, מה שהופך אותו למקום מצוין ללמוד על האוקיינוס.

אקווריום שטיינהארט

אקווריום שטיינהארט הוא אקווריום נהדר נוסף באזור המפרץ. הוא כולל מגוון של חיי ים, כולל כרישים, קרניים ודגים אחרים. יש בו גם מגוון של תערוכות אינטראקטיביות ותוכניות חינוכיות, מה שהופך אותו למקום מצוין ללמוד על האוקיינוס.

אקווריום מפרץ מונטריי

אקווריום מפרץ מונטריי הוא אקווריום פופולרי נוסף באזור המפרץ. הוא כולל מגוון של חיי ים, כולל כרישים, קרניים ודגים אחרים. יש בו גם מגוון של תערוכות אינטראקטיביות ותוכניות חינוכיות, מה שהופך אותו למקום מצוין ללמוד על האוקיינוס.

אטרקציות אחרות

סן פרנסיסקו היא ביתם של מגוון אטרקציות אחרות שמעולות לילדים. אלו כוללים:

  • אקספלורטוריום – מוזיאון מדע עם תערוכות אינטראקטיביות ותוכניות חינוכיות
  • גן החיות של סן פרנסיסקו – גן חיות עם מגוון בעלי חיים ותערוכות
  • מוזיאון משפחת וולט דיסני – מוזיאון המוקדש לחייו ופועלו של וולט דיסני
  • מוזיאון הרכבל – מוזיאון המוקדש להיסטוריה של הרכבלים של סן פרנסיסקו
  • האקדמיה למדעים של קליפורניה – מוזיאון מדע עם תערוכות אינטראקטיביות ותוכניות חינוכיות

אלו הן רק חלק מהאטרקציות הרבות שיש לסן פרנסיסקו להציע. למידע נוסף, בדוק את החיפוש הזה ב-YouTube .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן