דף הבית » לטייל ולהנות » אטרקציות לילדים בעיר הארכיאולוגית סמארה

אטרקציות לילדים בעיר הארכיאולוגית סמארה

אטרקציות לילדים בעיר הארכיאולוגית סמארה

המסגד הגדול של סמארה

המסגד הגדול של סמארה הוא אחת האטרקציות האייקוניות ביותר בעיר הארכיאולוגית סמארה. זהו המסגד הגדול בעולם, והמינרט הוא הגבוה בעולם. המסגד נבנה בשנת 848 לספירה והוא מקום נהדר לחקור וללמוד על ההיסטוריה של עיראק. ילדים יאהבו את הפסיפסים והגילופים המורכבים, ואת הארכיטקטורה היפה של המסגד.

המינרט הספירלי

המינרט הספירלי הוא אחד המאפיינים המוכרים ביותר של המסגד הגדול של סמארה. גובה הצריח 183 רגל ומעוטר בגילופים מורכבים ופסיפסים. הצריח הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה והתרבות של עיראק.

הארמון המלכותי

הארמון המלכותי הוא עוד אטרקציה נהדרת לילדים בעיר הארכיאולוגית סמארה. הארמון נבנה במאה ה-9 והוא מקום נהדר לחקור וללמוד על ההיסטוריה והתרבות של עיראק. ילדים יאהבו לחקור את הארמון וללמוד על ההיסטוריה של האזור.

מקדש אל-אסקרי

מקדש אל-אסקרי הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה והתרבות של עיראק. המקדש הוא אתר קדוש למוסלמים שיעים והוא מקום נהדר לחקור וללמוד על ההיסטוריה והתרבות של עיראק. ילדים יאהבו לחקור את המקדש וללמוד על ההיסטוריה של האזור.

מוזיאונים

העיר הארכיאולוגית סמארה היא ביתם של מספר מוזיאונים שהם מקומות נהדרים לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה והתרבות של עיראק. המוזיאון הארכיאולוגי של סמארה ומוזיאון סמארה לאמנות אסלאמית הם שניים מהמוזיאונים הפופולריים ביותר בעיר. ילדים יאהבו לחקור את המוזיאונים וללמוד על ההיסטוריה של האזור.

המוזיאון הארכיאולוגי של סמארה

המוזיאון הארכיאולוגי של סמארה הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה והתרבות של עיראק. המוזיאון הוא ביתם של מגוון חפצים מהעיר העתיקה של סמארה, כולל כלי חרס, תכשיטים ומטבעות. ילדים יאהבו לחקור את המוזיאון וללמוד על ההיסטוריה של האזור.

מוזיאון סמארה לאמנות אסלאמית

מוזיאון סמארה לאמנות אסלאמית הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה והתרבות של עיראק. המוזיאון הוא ביתם של מגוון חפצים איסלאמיים, כולל כלי חרס, תכשיטים ומטבעות. ילדים יאהבו לחקור את המוזיאון וללמוד על ההיסטוריה של האזור.

אטרקציות אחרות

העיר הארכיאולוגית סמארה היא ביתם של מגוון אטרקציות אחרות שהן מקומות נהדרים לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה והתרבות של עיראק. מסגד אל-האדי ומסגד אל-מלוויה הם שתיים מהאטרקציות הפופולריות ביותר בעיר. ילדים יאהבו לחקור את המסגדים וללמוד על ההיסטוריה של האזור.

מסגד אל-האדי

מסגד אל-האדי הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה והתרבות של עיראק. המסגד נבנה בשנת 847 לספירה והוא מקום נהדר לחקור וללמוד על ההיסטוריה של עיראק. ילדים יאהבו את הפסיפסים והגילופים המורכבים, ואת הארכיטקטורה היפה של המסגד.

מסגד אל-מלוויה

מסגד אל-מלוויה הוא עוד אטרקציה נהדרת לילדים בעיר הארכיאולוגית סמארה. המסגד נבנה בשנת 851 לספירה והוא מקום נהדר לחקור וללמוד על ההיסטוריה והתרבות של עיראק. ילדים יאהבו לחקור את המסגד וללמוד על ההיסטוריה של האזור.

העיר הארכיאולוגית סמארה היא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה והתרבות של עיראק. מהמסגד הגדול של סמארה ועד למוזיאונים ואטרקציות אחרות, בסמארה יש משהו לכל אחד. למידע נוסף על העיר הארכיאולוגית סמארה בויקיפדיה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן