דף הבית » המלצת הצוות » אטרקציות לילדים בעיר לואנג פראבנג, לאוס

אטרקציות לילדים בעיר לואנג פראבנג, לאוס

אטרקציות לילדים בעיר לואנג פראבנג, לאוס

פארקי מים בלואנג פראבנג

לואנג פראבנג היא ביתם של מספר פארקי מים המושלמים לילדים. פארק המים הפופולרי ביותר בעיר הוא פארק המים Vang Vieng, הכולל מגוון מגלשות מים מרגשות, נהר עצל ובריכת גלים. פארקי מים נוספים באזור כוללים את פארק המים לואנג פרבאנג ופארק המים שיאנג קואנג.

גני חיות ושמורות חיות בר

העיר לואנג פראבנג היא ביתם של מספר גני חיות ושמורות חיות בר, המושלמים לילדים. גן החיות הפופולרי ביותר בעיר הוא גן החיות לואנג פראבאנג, הכולל מגוון של בעלי חיים, כולל נמרים, פילים וקרנפים. גני חיות אחרים באזור כוללים את גן החיות Xieng Khouang ואת גן החיות Vang Vieng.

פארקי שעשועים

לואנג פראבנג היא גם ביתם של מספר פארקי שעשועים המושלמים לילדים. פארק השעשועים הפופולרי ביותר בעיר הוא פארק השעשועים Vang Vieng, הכולל מגוון רכיבות, כולל רכבות הרים, מכוניות פגוש וגלגלי ענק. פארקי שעשועים נוספים באזור כוללים את פארק השעשועים לואנג פראבאנג ופארק השעשועים Xieng Khouang.

מוזיאונים

לואנג פראבנג היא ביתם של מספר מוזיאונים שמתאימים לילדים. המוזיאון הפופולרי ביותר בעיר הוא המוזיאון הלאומי לואנג פראבאנג, המציג מגוון תערוכות, כולל חפצים ואומנות לאו מסורתיים. מוזיאונים נוספים באזור כוללים את המוזיאון הלאומי Xieng Khouang ואת מוזיאון Vang Vieng.

פארקים וגנים

לואנג פראבנג היא גם ביתם של מספר פארקים וגנים המושלמים לילדים. הפארק הפופולרי ביותר בעיר הוא פארק Vang Vieng, הכולל מגוון פעילויות, כולל מגרשי משחקים, אזורי פיקניק ושבילי הליכה. פארקים נוספים באזור כוללים את פארק לואנג פרבאנג ופארק שיאנג קואנג.

אטרקציות אחרות

לואנג פראבנג היא גם ביתם של מספר אטרקציות נוספות המושלמות לילדים. האטרקציה הפופולרית ביותר בעיר היא שוק הלילה Vang Vieng, הכולל מגוון רחב של רוכלים, דוכני אוכל ובידור חי. אטרקציות נוספות באזור כוללות את שוק הלילה לואנג פרבאנג ואת שוק הלילה שיאנג קואנג.

מְשִׁיכָה מקום
פארק המים Vang Vieng ואנג ויאנג
פארק המים לואנג פראבאנג לואנג פראבנג
פארק המים Xieng Khouang שיאנג קואנג
גן החיות של לואנג פראבנג לואנג פראבנג
גן החיות Xieng Khouang שיאנג קואנג
פארק השעשועים ואנג ויאנג ואנג ויאנג
פארק השעשועים לואנג פראבנג לואנג פראבנג
פארק השעשועים Xieng Khouang שיאנג קואנג

אם אתם מחפשים דרך מצוינת לבדר את ילדיכם בזמן שאתם נמצאים בלואנג פראבנג, לאוס, אז האטרקציות הללו בטוחות מספקות שעות של כיף. מפארקי מים ועד גני חיות ופארקי שעשועים, יש משהו לכולם. למידע נוסף, בדוק את החיפוש הזה ב-YouTube .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן