דף הבית » הילדים הכי אוהבים » אטרקציות לילדים בעיר לוקסמבורג

אטרקציות לילדים בעיר לוקסמבורג

אטרקציות לילדים בעיר לוקסמבורג

פעילויות חוץ

לוקסמבורג סיטי היא מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות. עם הפארקים היפים, מגרשי המשחקים והאטרקציות החיצוניות שלו, יש הרבה מה לעשות לילדים בכל הגילאים. הנה כמה מהאטרקציות המובילות לילדים בעיר.

פארקים וגני שעשועים

ללוקסמבורג סיטי יש שפע של פארקים ומתקני שעשועים לילדים לחקור. העיר היא ביתם של כמה פארקים גדולים, כולל פארק Merveilleux, הכולל פינת ליטוף, מיני רכבת ומגרש משחקים גדול. הפארק סנטרל הוא עוד פארק נהדר לילדים, עם מגרש משחקים גדול, אגם ושפע של שטחים פתוחים.

מוזיאונים

ללוקסמבורג סיטי יש גם כמה מוזיאונים שהם נהדרים לילדים. המוזיאון הלאומי להיסטוריה ואמנות הוא מקום נהדר ללמוד על ההיסטוריה והתרבות של העיר. מוזיאון הטבע הוא עוד אפשרות מצוינת, עם תערוכות אינטראקטיביות ומגוון של בעלי חיים וצמחים. המוזיאון לתולדות העיר לוקסמבורג הוא גם אפשרות מצוינת, עם תערוכות אינטראקטיביות ומגוון חפצים מהעבר של העיר.

פעילויות פנימיות

ללוקסמבורג סיטי יש גם שפע של אטרקציות מקורות לילדים. האקווריום דה לוקסמבורג הוא מקום נהדר לחקור את העולם התת-ימי, עם מגוון דגים ויצורים מימיים אחרים. המוזיאון הלאומי להיסטוריה של הטבע הוא עוד אפשרות מצוינת, עם תערוכות אינטראקטיביות ומגוון של בעלי חיים וצמחים. המוזיאון הלאומי למדע וטכנולוגיה הוא גם אפשרות מצוינת, עם תערוכות אינטראקטיביות ומגוון ניסויים מדעיים.

בעיר יש גם כמה בתי קולנוע, עם מגוון סרטים לצפייה לילדים. המוזיאון הלאומי לקולנוע הוא מקום מצוין ללמוד על ההיסטוריה של הקולנוע, עם תערוכות אינטראקטיביות ומגוון סרטים מהעבר. המוזיאון הלאומי למוזיקה הוא עוד אפשרות מצוינת, עם תערוכות אינטראקטיביות ומגוון כלי נגינה.

לוקסמבורג סיטי היא מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות. עם הפארקים היפים, מגרשי המשחקים, המוזיאונים ושאר האטרקציות, יש הרבה מה לעשות לילדים בכל הגילאים. למידע נוסף, עיין בחיפוש YouTube זה אחר אטרקציות לילדים בעיר לוקסמבורג .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן