דף הבית » טופ 10 – אטרקציות בעולם » אטרקציות לילדים בערוץ נהר קולומביה ומפלי מולטנומה

אטרקציות לילדים בערוץ נהר קולומביה ומפלי מולטנומה

אטרקציות לילדים בערוץ נהר קולומביה ומפלי מולטנומה

מבוא

ערוץ נהר קולומביה ומפלי מולטנומה מציעים מגוון אטרקציות לילדים. ממסלולי הליכה ועד מפלים, יש שפע של פעילויות לשעשע את הילדים. במאמר זה נסקור כמה מהאטרקציות הטובות ביותר לילדים באזור זה.

מסלולי הליכה

ערוץ נהר קולומביה הוא ביתם של מגוון מסלולי הליכה, שכל אחד מהם מציע חוויה אחרת. רבים מהמסלולים הללו מתאימים לילדים, ומאפשרים להם לחקור את היופי הטבעי של האזור. כמה מהמסלולים הפופולריים ביותר כוללים את שביל מפלי מולטנומה, שביל איגל קריק ושביל הר הכלבים.

שביל מפלי מולטנומה

שביל מפלי Multnomah הוא לולאה של 1.2 מייל שלוקחת אותך לראש המפלים. לאורך הדרך תזכו לחוות נופים עוצרי נשימה של הסביבה. המסלול מתאים לילדים בכל הגילאים, וזו דרך מצוינת להכיר להם את פלאי הטבע.

שביל נשר קריק

שביל איגל קריק הוא לולאה באורך 4.2 מייל שלוקחת אותך דרך היער השופע של ערוץ נהר קולומביה. לאורך הדרך, תזכו ליהנות מנופים מדהימים של נהר קולומביה וההרים שמסביב. המסלול מתאים לילדים בכל הגילאים, וזו דרך מצוינת לחקור את היופי הטבעי של האזור.

שביל הר הכלבים

שביל הר הכלבים הוא לולאה באורך 3.2 מייל שלוקחת אותך לפסגת הר הכלבים. לאורך הדרך, תזכו לחוות נופים עוצרי נשימה של ערוץ נהר קולומביה. המסלול מתאים לילדים בכל הגילאים, וזו דרך מצוינת להכיר להם את פלאי הטבע.

מפלים

ערוץ נהר קולומביה הוא ביתם של מגוון מפלים, שכל אחד מהם מציע חוויה ייחודית. כמה מהמפלים הפופולריים ביותר כוללים מפלי מולטנומה, מפלי וואקינה ומפלי זנב סוס. מפלים אלו נהדרים לילדים, שכן הם יכולים לחקור את היופי הטבעי של האזור ולהתרשם מקרוב עם המים הגועשים.

מפלי מולטנומה

מפלי Multnomah הוא המפל הגבוה ביותר בערוץ נהר קולומביה, בגובה 620 רגל. זהו מקום נהדר לילדים, שכן הם יכולים לחקור את היופי הטבעי של האזור ולהתרשם מקרוב עם המים הגועשים. המפלים נגישים בקלות, ויש שפע של פלטפורמות תצפית שבהן הילדים יכולים להתרשם מהנופים המדהימים.

מפלי וואקינה

מפלי Wahkeena הוא מפל בגובה 242 רגל הממוקם בערוץ נהר קולומביה. זהו מקום נהדר לילדים, שכן הם יכולים לחקור את היופי הטבעי של האזור ולהתרשם מקרוב עם המים הגועשים. המפלים נגישים בקלות, ויש שפע של פלטפורמות תצפית שבהן הילדים יכולים להתרשם מהנופים המדהימים.

מפלי זנב סוס

Horsetail Falls הוא מפל בגובה 176 רגל הממוקם בערוץ נהר קולומביה. זהו מקום נהדר לילדים, שכן הם יכולים לחקור את היופי הטבעי של האזור ולהתרשם מקרוב עם המים הגועשים. המפלים נגישים בקלות, ויש שפע של פלטפורמות תצפית שבהן הילדים יכולים להתרשם מהנופים המדהימים.

טבלת אטרקציות

מְשִׁיכָה סוּג אורך
שביל מפלי מולטנומה טיול רגלי 1.2 מייל
שביל נשר קריק טיול רגלי 4.2 מייל
שביל הר הכלבים טיול רגלי 3.2 מייל
מפלי מולטנומה מפל מים 620 רגל
מפלי וואקינה מפל מים 242 רגל
מפלי זנב סוס מפל מים 176 רגל

סיכום

ערוץ נהר קולומביה ומפלי מולטנומה מציעים מגוון אטרקציות לילדים. ממסלולי הליכה ועד מפלים, יש שפע של פעילויות לשעשע את הילדים. בין אם אתם מחפשים יום כיף או הרפתקה ארוכה יותר, באזור זה יש משהו לכולם. אז אם אתם מחפשים דרך מצוינת לבדר את הילדים שלכם, ערוץ נהר קולומביה ומפלי מולטנומה הם המקום המושלם לבקר בו.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן