דף הבית » מאמרים » אטרקציות לילדים בערים השומריות העתיקות של אור, אורוק, ארידו וניפור, עיראק

אטרקציות לילדים בערים השומריות העתיקות של אור, אורוק, ארידו וניפור, עיראק

אטרקציות לילדים בערים השומריות העתיקות של אור, אורוק, ארידו וניפור, עיראק

אטרקציות לילדים בערים שומריות עתיקות בעיראק

תרבות והיסטוריה של אור, אורוק, ארידו וניפור

הערים השומריות הקדומות אור, אורוק, ארידו וניפור ממוקמות בעיראק של ימינו. ערים אלו היו ערש הציוויליזציה, והן היו ביתם של כמה מהערים העתיקות בעולם. הערים נוסדו באלף הרביעי לפני הספירה, והן היו ביתם של כמה מצורות הכתיבה, הדת והחוק המוקדמות ביותר. הערים היו גם ביתם של רבים מהאנדרטאות והמקדשים המוקדמים ביותר בעולם. הערים אור, אורוק, ארידו וניפור היו כולן חלק מהציוויליזציה השומרית, שהייתה אחת התרבויות העתיקות והמשפיעות ביותר בעולם. השומרים נודעו בידע המתקדם שלהם במתמטיקה, אסטרונומיה וכתיבה. הם נודעו גם בהישגיהם האדריכליים המרשימים, כמו בניית הזיגוראט באור.

אטרקציות לילדים באור, אורוק, ארידו וניפור

הערים השומריות העתיקות אור, אורוק, ארידו וניפור מציעות מגוון אטרקציות לילדים. באור, ילדים יכולים לחקור את חורבות הזיגוראט וללמוד על ההיסטוריה של העיר. באורוק הם יכולים לבקר במקדש העתיק של אישתר וללמוד על האלה. בארידו הם יכולים לחקור את חורבות המקדש של אנקי וללמוד על האל. בניפור הם יכולים לבקר בהריסות המקדש של נינורטה וללמוד על האל. בנוסף להריסות המקדשים, הערים מציעות גם שלל אטרקציות נוספות לילדים. באור, ילדים יכולים לבקר במוזיאון העתיקות וללמוד על ההיסטוריה של העיר. באורוק הם יכולים לחקור את חומות העיר העתיקות וללמוד על ההגנות של העיר. בארידו הם יכולים לבקר במוזיאון לאמנות וללמוד על האמנות והתרבות של העיר. בניפור הם יכולים לבקר במוזיאון לארכיאולוגיה וללמוד על התגליות הארכיאולוגיות של העיר.

פעילויות לילדים באור, אורוק, ארידו וניפור

בנוסף לחקר חורבות המקדשים והמוזיאונים, הערים אור, אורוק, ארידו וניפור מציעות גם מגוון פעילויות לילדים. באור, הילדים יכולים לקחת חלק במגוון סדנאות ופעילויות, כגון קדרות, אריגה והכנת סלים. באורוק הם יכולים לקחת חלק במגוון משחקים ופעילויות, כמו חץ וקשת והיאבקות. בארידו הם יכולים לקחת חלק במגוון פעילויות, כמו בניית סירות ושייט. בניפור הם יכולים לקחת חלק במגוון פעילויות כמו עיבוד מתכת ותכשיטנות.

סיכום

הערים השומריות העתיקות אור, אורוק, ארידו וניפור מציעות מגוון אטרקציות ופעילויות לילדים. החל מחקור חורבות המקדשים והמוזיאונים ועד להשתתפות במגוון סדנאות ופעילויות, ערים אלו מציעות משהו לכל אחד. למידע נוסף על התרבות וההיסטוריה של ערים אלו, בדוק את החיפוש הזה ב-YouTube .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן