דף הבית » האטרקציות הכי מדוברות » אטרקציות לילדים בפארו טקטסאנג, בהוטן

אטרקציות לילדים בפארו טקטסאנג, בהוטן

אטרקציות לילדים בפארו טקטסאנג, בהוטן

פארו טקטסאנג: אתר בודהיסטי קדוש

Paro Taktsang, הממוקם בעמק פארו של בהוטן, הוא אתר בודהיסטי קדוש ויעד חובה לילדים המבקרים במדינה. האתר ידוע כקן הנמר בגלל מיקומו המעורער על פני צוק צלול. האגדה מספרת שגורו רינפוצ'ה, מייסד הבודהיזם הטיבטי, טס לאתר על גבה של נמרה. האתר הוא אוסף של ארבעה מקדשים ומנזרים, שנבנו במאה ה-17. המקדש הראשי, מנזר Taktsang Palphug, הוא החשוב והמתוייר ביותר. המקדש שוכן על קצה צוק, יותר מ-3,000 רגל מעל קרקעית העמק.

היסטוריה ותרבות

ההיסטוריה והתרבות של פארו טקטסאנג נטועים עמוק בבודהיזם. מאמינים שזהו אתר המדיטציה של פדמסמבהווה ומקום הולדתו של הבודהיזם הטיבטי. האתר הוא יעד עלייה לרגל פופולרי עבור בודהיסטים מכל העולם. המבקרים בפארו טקטסאנג יכולים לחקור את המקדשים והמנזרים הרבים, כמו גם את האזור שמסביב. האתר הוא ביתם של שרידים קדושים רבים, כולל פסלים, ציורים וכתבי יד. המבקרים יכולים גם ללמוד על ההיסטוריה והתרבות של האזור על ידי ביקור בכפרים הסמוכים.

פעילויות לילדים

פארו טקטסאנג הוא יעד נהדר לילדים. יש שפע של פעילויות כדי לבדר אותם, החל מחקירת המקדשים והמנזרים וכלה בטיולים בשבילים המובילים אל האתר. קן הנמר הוא מקום נהדר לחקור וללמוד על בודהיזם. ילדים יכולים ללמוד על ההיסטוריה והתרבות של האזור, כמו גם את תורתו של הבודהיזם. הם יכולים גם לחקור את המקדשים והמנזרים הרבים, ולצפות בנופים היפים של העמק. למי שמחפש חוויה פעילה יותר, יש שפע של מסלולי הליכה באזור. השבילים מובילים אל האתר, ומציעים נופים מדהימים של העמק. יש גם המון הזדמנויות לזהות חיות בר, כמו העגור שחור הצוואר בסכנת הכחדה. פארו טקטסאנג הוא יעד נהדר לילדים המבקרים בהוטן. האתר משופע בהיסטוריה ותרבות, ומציע שפע של פעילויות כדי לבדר אותם. מחקור את המקדשים והמנזרים ועד טיולים בשבילים, יש משהו לכל אחד.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן