דף הבית » מאמרים » אטרקציות לילדים בפארק הלאומי אנדסיבה-מנטדיה, מדגסקר

אטרקציות לילדים בפארק הלאומי אנדסיבה-מנטדיה, מדגסקר

אטרקציות לילדים בפארק הלאומי אנדסיבה-מנטדיה, מדגסקר

האי הלמור

האי למור הוא אטרקציה נהדרת לילדים בפארק הלאומי אנדסיבה-מנטדיה. זהו אי קטן באמצע אגם, והוא ביתם של מגוון למורים. המבקרים יכולים לשייט בסירה לאי ולצפות בלמורים בסביבתם הטבעית. הלמורים ידידותיים מאוד ולעתים קרובות מגיעים עד לסירה. זוהי הזדמנות מצוינת לילדים לצפות בחיות המדהימות הללו מקרוב.

הפארק הלאומי Tsingy de Bemaraha

הפארק הלאומי Tsingy de Bemaraha ממוקם ליד הפארק הלאומי Andasibe-Mantadia והוא מקום נהדר לקחת בו ילדים. הפארק הוא ביתו של נוף ייחודי של תצורות אבן גיר המכונה "צינגי". הפארק מציע גם מגוון פעילויות לילדים, כגון טיולים רגליים, טיפוס, וריפסון. זוהי דרך מצוינת לילדים לחקור וללמוד על הסביבה הייחודית של מדגסקר.

השמורה המיוחדת של אנאלמזאוטרה

השמורה המיוחדת אנאלמזאוטרה ממוקמת בתוך הפארק הלאומי אנדאסיבה-מנטדיה והיא ביתם של מגוון חיות בר. המבקרים יכולים לערוך סיור מודרך בשמורה כדי לצפות בחיות הבר בסביבתה הטבעית. בשמורה יש גם מגוון של ציפורים, זוחלים ודו-חיים. זוהי הזדמנות מצוינת לילדים ללמוד על בעלי החיים של מדגסקר ולצפות בהם בסביבתם הטבעית.

גן החיות פארק איבולוינה

גן החיות Parc Ivoloina ממוקם ליד הפארק הלאומי Andasibe-Mantadia והוא מקום נהדר לקחת בו ילדים. גן החיות הוא ביתם של מגוון בעלי חיים, כולל למורים, קופים וזוחלים. המבקרים יכולים לערוך סיור מודרך בגן החיות ולצפות בבעלי החיים בסביבתם הטבעית. זוהי הזדמנות מצוינת לילדים ללמוד על בעלי החיים של מדגסקר ולצפות בהם מקרוב.

לודג' יער וקונה

Vakona Forest Lodge ממוקם ליד הפארק הלאומי Andasibe-Mantadia והוא מקום נהדר לקחת בו ילדים. האכסניה מציעה מגוון פעילויות לילדים, כגון שחייה, שייט קיאקים ורוכסן. זוהי דרך מצוינת לילדים לחקור וללמוד על הסביבה הייחודית של מדגסקר.

שמורת הטבע הקפדנית Tsingy de Bemaraha

שמורת הטבע המחמירה Tsingy de Bemaraha ממוקמת ליד הפארק הלאומי Andasibe-Mantadia והיא מקום נהדר לקחת בו ילדים. בשמורה נמצא נוף ייחודי של תצורות אבן גיר המכונה "צינגי". המבקרים יכולים לערוך סיור מודרך בשמורה כדי להתבונן בנוף הייחודי וללמוד על הסביבה הייחודית של מדגסקר.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן