דף הבית » האטרקציות הכי מדוברות » אטרקציות לילדים בפארק הלאומי גובוסטאן, אזרבייג'ן

אטרקציות לילדים בפארק הלאומי גובוסטאן, אזרבייג'ן

אטרקציות לילדים בפארק הלאומי גובוסטאן, אזרבייג'ן

אטרקציות לילדים בפארק הלאומי גובוסטאן, אזרבייג'ן

אמנות רוק גובוסטאן

הפארק הלאומי גובוסטאן ידוע בעיקר באמנות הסלע העתיקה שלו, שראשיתה לפני 40,000 שנה. הפארק כולל למעלה מ-6,000 גילופי סלע, המתארים סצנות של חיי היומיום, ציד ובעלי חיים. הגילופים הם דרך מצוינת להכיר לילדים את ההיסטוריה והתרבות של אזרבייג'ן.

הרי געש בוץ

הפארק הלאומי גובוסטאן הוא ביתם של הרי הגעש הבוץ הגדולים של אזרבייג'ן. הרי געש אלו הם תופעה גיאולוגית ייחודית ודרך מצוינת ללמד ילדים על תהליכי כדור הארץ. הרי הגעש בבוץ הם מקום נהדר לחקור, ולבוץ אומרים שיש סגולות מרפא.

שמורת טבע גובוסטאן

שמורת הטבע גובוסטאן היא מקום נהדר לילדים לחקור את היופי הטבעי של אזרבייג'ן. השמורה היא ביתם של מגוון חיות בר, כולל צבאים, חזירים וציפורים. יש גם מסלולי הליכה, אזורי פיקניק ואתרי קמפינג.

מוזיאון גובוסטאן

מוזיאון גובוסטאן הוא מקום נהדר ללמוד על ההיסטוריה והתרבות של אזרבייג'ן. המוזיאון מציג תערוכות על ההיסטוריה של האזור, כמו גם תצוגות של אמנות הסלע העתיקה שנמצאה בפארק. המוזיאון הוא מקום נהדר לקחת בו ילדים ללמוד על התרבות וההיסטוריה של אזרבייג'ן.

פעילויות בפארק הלאומי גובוסטאן

הפארק הלאומי גובוסטאן מציע מגוון פעילויות לילדים. יש מסלולי הליכה, אתרי קמפינג ואזורי פיקניק. יש גם שייט בסירה ורכיבה על סוסים. ילדים יכולים גם לחקור את אמנות הסלע העתיקה ואת הרי הגעש הבוץ.

אירועי הפארק הלאומי גובוסטאן

הפארק הלאומי גובוסטאן מארח מגוון אירועים לילדים. הפארק מארח פסטיבלים, קונצרטים ואירועים אחרים במהלך השנה. אירועים אלה הם דרך מצוינת להכיר לילדים את התרבות וההיסטוריה של אזרבייג'ן.

למד עוד

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן