דף הבית » לא להאמין » אטרקציות לילדים בפארק הלאומי גרוס מורן, ניופאונדלנד ולברדור

אטרקציות לילדים בפארק הלאומי גרוס מורן, ניופאונדלנד ולברדור

אטרקציות לילדים בפארק הלאומי גרוס מורן, ניופאונדלנד ולברדור

היכרות עם הפארק הלאומי גרוס מורן

הפארק הלאומי גרוס מורן הוא אתר מורשת עולמי הממוקם בניופאונדלנד ולברדור, קנדה. זהו מקום מדהים ביופיו עם מגוון נופים, כולל הרים, פיורדים ומישורי חוף. הפארק הוא ביתם של מגוון רחב של חיות בר, כולל קריבו, איילים ודובים שחורים. זה גם ביתם של מספר מאפיינים גיאולוגיים ייחודיים, כולל הרי טווח הרחוקים, ה-Tablelands, ו-Western Brook Pond. הפארק הלאומי גרוס מורן הוא מקום נהדר לילדים לחקור ולגלות את פלאי הטבע. הנה כמה מהאטרקציות שישפרו אותם.

אטרקציות לילדים בפארק הלאומי גרוס מורן

פסטיבל תיאטרון גרוס מורן

פסטיבל התיאטרון של גרוס מורן הוא דרך מצוינת לילדים לחוות את התרבות של ניופאונדלנד ולברדור. הפסטיבל נמשך מיוני עד אוגוסט וכולל מגוון הופעות, כולל מחזות זמר, הצגות ומופעי קומדיה. הפסטיבל מציע גם סדנאות ופעילויות נוספות לילדים.

מרכז המבקרים של הפארק הלאומי גרוס מורן

מרכז המבקרים של הפארק הלאומי גרוס מורן הוא המקום המושלם ללמוד על הפארק ועל חיות הבר המאכלסות אותו. המרכז מציע תצוגות ותערוכות אינטראקטיביות, כמו גם סיורים ופעילויות מודרכים. במרכז יש גם חנות מתנות ובית קפה.

סיורי סירות בפארק הלאומי גרוס מורן

סיורי סירות בפארק הלאומי גרוס מורן הם דרך מצוינת לילדים לחקור את הפארק מהמים. הסיורים מציעים נופים מדהימים של הפיורדים וההרים של הפארק, כמו גם הזדמנות לזהות חיות בר. הסיורים זמינים מיוני עד ספטמבר ואורכם נע בין שעה לארבע שעות.

מסלולי הליכה בפארק הלאומי גרוס מורן

בפארק הלאומי גרוס מורן יש מגוון מסלולי הליכה לילדים. המסלולים נעים בין קלים לקשים, ומציעים נופים מדהימים של נופי הפארק. השבילים מסומנים היטב ומציעים הזדמנות לזהות חיות בר.

אטרקציות נוספות בפארק הלאומי גרוס מורן

חניון גרין פוינט

Green Point Campground הוא מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות. מגרש הקמפינג מציע מגוון פעילויות, לרבות שחייה, דיג וטיולים. במתחם הקמפינג יש גם מגרש משחקים ופינת פיקניק.

סיורי סירות במערב ברוק פונד

סיורי סירות ווסטרן ברוק פונד הם דרך מצוינת לילדים לחקור את הפארק מהמים. הסיורים מציעים נופים מדהימים של הפיורדים וההרים של הפארק, כמו גם הזדמנות לזהות חיות בר. הסיורים זמינים מיוני עד ספטמבר ואורכם נע בין שעה לארבע שעות.

אדמות טבלאות

שטחי הטבלה הם מאפיין גיאולוגי ייחודי של הפארק הלאומי גרוס מורן. האזור מורכב מסלע חשוף שהיה פעם חלק ממעטפת כדור הארץ. ה-Tablelands מציעים נופים מדהימים של הנוף של הפארק, כמו גם הזדמנות לזהות חיות בר.

וודי פוינט

וודי פוינט הוא כפר דייגים קטן הממוקם בפארק הלאומי גרוס מורן. הכפר הוא מקום נהדר לילדים לחקור ולגלות את התרבות של ניופאונדלנד ולברדור. הכפר מציע מגוון פעילויות, לרבות דיג, טיולים רגליים ושייט קיאקים.

סיכום

הפארק הלאומי גרוס מורן הוא מקום נהדר לילדים לחקור ולגלות את פלאי הטבע. הפארק מציע מגוון אטרקציות, לרבות פסטיבל התיאטרון של גרוס מורנה, מרכז המבקרים של הפארק הלאומי גרוס מורנה, סיורי סירות בפארק הלאומי גרוס מורנה, מסלולי הליכה בפארק הלאומי גרוס מורנה, מגרש קמפינג גרין פוינט, סיורי סירות ווסטרן ברוק פונד, טבלאות, ו וודי פוינט.

טבלת אטרקציות

מְשִׁיכָה תיאור
פסטיבל תיאטרון גרוס מורן פסטיבל התיאטרון של גרוס מורן הוא דרך מצוינת לילדים לחוות את התרבות של ניופאונדלנד ולברדור.
מרכז המבקרים של הפארק הלאומי גרוס מורן מרכז המבקרים של הפארק הלאומי גרוס מורן הוא המקום המושלם ללמוד על הפארק ועל חיות הבר המאכלסות אותו.
סיורי סירות בפארק הלאומי גרוס מורן סיורי סירות בפארק הלאומי גרוס מורן הם דרך מצוינת לילדים לחקור את הפארק מהמים.
מסלולי הליכה בפארק הלאומי גרוס מורן בפארק הלאומי גרוס מורן יש מגוון מסלולי הליכה לילדים.
חניון גרין פוינט Green Point Campground הוא מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות.
סיורי סירות במערב ברוק פונד סיורי סירות ווסטרן ברוק פונד הם דרך מצוינת לילדים לחקור את הפארק מהמים.
אדמות טבלאות שטחי הטבלה הם מאפיין גיאולוגי ייחודי של הפארק הלאומי גרוס מורן.
וודי פוינט וודי פוינט הוא כפר דייגים קטן הממוקם בפארק הלאומי גרוס מורן.

סיכום

הפארק הלאומי גרוס מורן הוא מקום נהדר לילדים לחקור ולגלות את פלאי הטבע. יש מגוון אטרקציות להנאת הילדים, לרבות פסטיבל התיאטרון של גרוס מורנה, מרכז המבקרים של הפארק הלאומי גרוס מורנה, סיורי סירות בפארק הלאומי גרוס מורנה, מסלולי הליכה בפארק הלאומי גרוס מורנה, מגרש קמפינג גרין פוינט, סיורי סירות ווסטרן ברוק פונד.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן