דף הבית » הכי חם » אטרקציות לילדים בפארק הלאומי דרום לואנגווה, זמביה

אטרקציות לילדים בפארק הלאומי דרום לואנגווה, זמביה

אטרקציות לילדים בפארק הלאומי דרום לואנגווה, זמביה

צפייה בחיות בר

הפארק הלאומי דרום לואנגווה הוא מקום נהדר לצפייה בחיות בר. הפארק הוא ביתם של מגוון בעלי חיים, ביניהם פילים, אריות, נמרים, זברות, היפופוטמים, ג'ירפות ועוד. אתה יכול לצאת לטיול כדי לזהות כמה מבעלי החיים האלה בסביבתם הטבעית. זוהי דרך מצוינת ללמד את ילדיכם על חשיבות השימור והיופי של הטבע.

צפרות

הפארק הלאומי דרום לואנגווה הוא גם מקום מצוין לצפייה בציפורים. הפארק הוא ביתם של למעלה מ-400 מינים של ציפורים, כולל שלדגים, אוכלי דבורים, נשרים ועוד. אתה יכול לקחת סיור מודרך לצפרות כדי לזהות כמה מהציפורים היפות האלה בסביבת הגידול הטבעית שלהן. זוהי דרך מצוינת ללמד את ילדיכם על החשיבות של שימור ציפורים.

טיולי טבע

הפארק הלאומי דרום לואנגווה מציע גם טיולי טבע, שהם דרך מצוינת לחקור את הפארק וללמוד על החי והצומח המקומיים. תוכלו לצאת לטיול מודרך בטבע כדי לזהות כמה מחיות הבר של הפארק, כמו גם ללמוד על הצמחים והעצים המקומיים. זוהי דרך מצוינת ללמד את ילדיכם על חשיבות השימור והיופי של הטבע.

חוויות תרבותיות

הפארק הלאומי דרום לואנגווה מציע גם חוויות תרבותיות, שהן דרך מצוינת ללמוד על התרבות והמנהגים המקומיים. תוכלו לערוך סיור מודרך כדי לבקר בכמה מהכפרים המקומיים וללמוד על ההיסטוריה והמסורות של האנשים שחיים שם. זוהי דרך מצוינת ללמד את ילדיכם על חשיבות הגיוון התרבותי והיופי של תרבויות שונות.

קֶמפִּינג

הפארק הלאומי דרום לואנגווה מציע גם קמפינג, שהוא דרך מצוינת לחקור את הפארק ולהתקרב לטבע. אתה יכול לקחת סיור קמפינג מודרך כדי לחקור את הפארק וללמוד על חיות הבר והצמחים המקומיים. זוהי דרך מצוינת ללמד את ילדיכם על חשיבות השימור והיופי של הטבע.

דיג

הפארק הלאומי דרום לואנגווה מציע גם דיג, שזו דרך מצוינת להירגע וליהנות מהיופי של הפארק. תוכלו לקחת סיור דיג מודרך כדי לתפוס כמה מהדגים המקומיים וללמוד על חשיבות השימור. זוהי דרך מצוינת ללמד את ילדיכם על חשיבות השימור והיופי של הטבע.

טיול רגלי

הפארק הלאומי דרום לואנגווה מציע גם טיולי הליכה, שזו דרך מצוינת לחקור את הפארק ולהתקרב לטבע. אתה יכול לקחת סיור הליכה מודרך כדי לחקור את הפארק וללמוד על חיות הבר והצמחים המקומיים. זוהי דרך מצוינת ללמד את ילדיכם על חשיבות השימור והיופי של הטבע.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן