דף הבית » הילדים הכי אוהבים » אטרקציות לילדים בפארק הלאומי יבש טורטוגס

אטרקציות לילדים בפארק הלאומי יבש טורטוגס

אטרקציות לילדים בפארק הלאומי יבש טורטוגס

אטרקציות לילדים בפארק הלאומי יבש טורטוגס

הפארק הלאומי Dry Tortugas הוא מקום נהדר למשפחות לחקור וליהנות ממנו. ממוקם במפרץ מקסיקו, הפארק הוא ביתם של מספר אטרקציות לילדים, כולל מבצר, מגדלור, ומגוון חיות בר. הנה כמה מהאטרקציות לילדים בפארק.

פורט ג'פרסון

פורט ג'פרסון הוא מבצר היסטורי הממוקם בפארק. הוא נבנה בתחילת המאה ה-19 ושימש כבסיס צבאי עבור ארצות הברית. המבצר הוא כיום אטרקציה פופולרית לילדים, שכן הם יכולים לחקור את השטח וללמוד על ההיסטוריה של המבצר. יש גם מספר תערוכות ופעילויות אינטראקטיביות להנאת הילדים.

מִגדַלוֹר

מגדלור הטורטוגס היבש הוא אטרקציה פופולרית לילדים. המגדלור נבנה בשנת 1825 והוא המגדלור העובד העתיק ביותר בארצות הברית. ילדים יכולים לחקור את השטח וללמוד על ההיסטוריה של המגדלור. המגדלור מציע גם נוף נהדר של האזור שמסביב.

חַיוֹת בַּר

הפארק הלאומי Dry Tortugas הוא ביתם של מגוון חיות בר, כולל צבי ים, דולפינים ומגוון ציפורים. ילדים יכולים לחקור את הפארק ולצפות בחיות הבר בסביבתם הטבעית. הפארק מציע גם מגוון תוכניות חינוכיות ופעילויות לילדים כדי ללמוד על חיות הבר בפארק.

טבלת אטרקציות

מְשִׁיכָה תיאור
פורט ג'פרסון מבצר היסטורי שנבנה בתחילת המאה ה-19
מִגדַלוֹר המגדלור העובד העתיק ביותר בארצות הברית
חַיוֹת בַּר צבי ים, דולפינים ומגוון ציפורים

הפארק הלאומי Dry Tortugas הוא מקום נהדר למשפחות לחקור וליהנות ממנו. עם מגוון אטרקציות לילדים, כולל מבצר, מגדלור, ומגוון חיות בר, הפארק בטוח יעניק חוויה מהנה ומלמדת לכל המשפחה. למידע נוסף על האטרקציות בפארק, עיין בסרטון YouTube זה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן