דף הבית » טופ 100 – אטרקציות » אטרקציות לילדים בפארק הלאומי יוסמיטי

אטרקציות לילדים בפארק הלאומי יוסמיטי

אטרקציות לילדים בפארק הלאומי יוסמיטי

הפארק הלאומי יוסמיטי

הפארק הלאומי יוסמיטי הוא אחד המקומות היפים בארצות הברית. זהו מקום נהדר למשפחות לחקור ולגלות. יש הרבה אטרקציות לילדים בפארק הלאומי יוסמיטי. הנה כמה מהאטרקציות הטובות ביותר לילדים בפארק הלאומי יוסמיטי.

עמק יוסמיטי

עמק יוסמיטי הוא אחת האטרקציות הפופולריות ביותר לילדים בפארק הלאומי יוסמיטי. זהו ביתם של כמה מהנופים המרהיבים ביותר בעולם. ילדים יכולים לחקור את העמק ולהתבונן בנופים עוצרי הנשימה. ישנם גם שבילים רבים בעמק המושלמים לטיולים רגליים ולחקירה.

מפלי יוסמיטי

מפלי יוסמיטי הם אחת האטרקציות האייקוניות ביותר בפארק הלאומי יוסמיטי. זהו אחד המפלים הגבוהים בעולם והוא מקום נהדר לחקור לילדים. ילדים יכולים לצאת לטיול רגלי לראש המפלים ולהתבונן בנופים המלכותיים.

חצי כיפה

Half Dome היא אטרקציה אייקונית נוספת בפארק הלאומי יוסמיטי. זהו מקום נהדר לילדים לחקור ולהתבונן בנופים. ילדים יכולים לצאת לטיול רגלי לראש Half Dome ולצפות בנופים עוצרי הנשימה.

גליישר פוינט

Glacier Point היא עוד אטרקציה נהדרת לילדים בפארק הלאומי יוסמיטי. זהו מקום נהדר לילדים לחקור ולהתבונן בנופים. ילדים יכולים לצאת לטיול רגלי לראש גליישר פוינט ולהתבונן בנופים עוצרי הנשימה.

מריפוסה גרוב

Mariposa Grove הוא מקום נהדר לילדים לחקור ולהתבונן בנופים. הוא ביתם של כמה מהעצים העתיקים והגדולים בעולם. ילדים יכולים לחקור את החורשה ולהתבונן בנופים המלכותיים.

Tuolumne Meadows

Tuolumne Meadows הוא עוד מקום נהדר לילדים לחקור ולהתבונן בנופים. זהו ביתם של כמה מכרי הדשא המרהיבים ביותר בעולם. ילדים יכולים לחקור את כרי הדשא ולהתבונן בנופים עוצרי הנשימה.

מסלולי הליכה

הפארק הלאומי יוסמיטי הוא ביתם של כמה ממסלולי ההליכה הטובים בעולם. ילדים יכולים לחקור את השבילים ולהתבונן בנופים עוצרי הנשימה. ישנם מסלולים רבים שמתאימים לילדים בכל הגילאים והיכולות. הפארק הלאומי יוסמיטי הוא מקום נהדר לילדים לחקור ולגלות. יש הרבה אטרקציות לילדים בפארק הלאומי יוסמיטי. מעמק יוסמיטי ועד לחצי הכיפה, יש שפע של אטרקציות לילדים לחקור ולהתבונן בנופים עוצרי הנשימה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן