דף הבית » הכי חם » אטרקציות לילדים בפארק הלאומי מאנה בריכות, זימבבואה

אטרקציות לילדים בפארק הלאומי מאנה בריכות, זימבבואה

אטרקציות לילדים בפארק הלאומי מאנה בריכות, זימבבואה

כונני משחק

טיולי משחק הם אחת הפעילויות הפופולריות ביותר לילדים בפארק הלאומי מאנה בריכות. במהלך נסיעה במשחק, המבקרים יכולים לצפות בחיות הבר בפארק מבטיחות הרכב. הילדים יזכו לראות בעלי חיים כמו פילים, אריות, נמרים ועוד. טיולי משחק הם דרך מצוינת לילדים ללמוד על חיות הבר בפארק ולהתקרב לחלק מהחיות.

דיג

דיג הוא עוד פעילות פופולרית לילדים בפארק הלאומי מאנה בריכות. הפארק הוא ביתם של מגוון מיני דגים, כולל דניס, שפמנון ודגי נמר. דיג הוא דרך מצוינת לילדים ללמוד על חיי המים של הפארק וליהנות בו זמנית. ניתן לארגן טיולי דיג עם מדריך, או המבקרים יכולים לצאת לדוג בעצמם.

שייט בקאנו

שייט בקאנו הוא עוד פעילות נהדרת לילדים בפארק הלאומי מאנה בריכות. המבקרים יכולים לשכור קאנו ולחקור את הנהרות והאגמים של הפארק. שייט בקאנו הוא דרך מצוינת לילדים להתקרב לחיות הבר של הפארק וללמוד על האקולוגיה של הפארק. ניתן לארגן טיולי קאנו עם מדריך, או המבקרים יכולים לצאת לשיט בקאנו בעצמם.

צפרות

צפרות היא עוד פעילות פופולרית לילדים בפארק הלאומי מאנה בריכות. הפארק הוא ביתם של מגוון מיני ציפורים, כולל שלדגים, נשרים ונשרים. צפייה בציפורים היא דרך מצוינת לילדים ללמוד על חיי העופות של הפארק וליהנות בו זמנית. ניתן לארגן טיולי צפרות עם מדריך, או שהמבקרים יכולים לצאת לצפייה בעצמם.

טיול רגלי

טיולים רגליים הם עוד פעילות נהדרת לילדים בפארק הלאומי מאנה בריכות. המבקרים יכולים לחקור את שבילי הפארק ולהתקרב לחיות הבר של הפארק. טיול רגלי הוא דרך מצוינת לילדים ללמוד על האקולוגיה של הפארק וליהנות בו זמנית. ניתן לארגן טיולי הליכה עם מדריך, או המבקרים יכולים לצאת לטיולים בעצמם.

אטרקציות לילדים בפארק הלאומי מאנה בריכות, זימבבואה

מְשִׁיכָה תיאור
כונני משחק התבוננו בחיות הבר של הפארק מבטיחות הרכב.
דיג למדו על חיי המים של הפארק ותהנו בו זמנית.
שייט בקאנו חקור את הנהרות והאגמים של הפארק ולמד על האקולוגיה של הפארק.
צפרות למדו על חיי העופות של הפארק ותהנו בו זמנית.
טיול רגלי חקור את שבילי הפארק ולמד על האקולוגיה של הפארק.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן