דף הבית » לא להאמין » אטרקציות לילדים בפארק הלאומי סימיין

אטרקציות לילדים בפארק הלאומי סימיין

אטרקציות לילדים בפארק הלאומי סימיין

סקירה כללית של הפארק הלאומי סימיאן

הפארק הלאומי סימיאן, הממוקם באתיופיה, הוא אתר מורשת עולמי של אונסק"ו, הידוע בנוף ההרים הדרמטי ובשפע חיות הבר שלו. הפארק הוא ביתם של מגוון בעלי חיים, כולל הבבון הג'לדה הנדיר, הזאב האתיופי ויעל וואליה. הפארק מציע גם נופים מדהימים של הרי סימיאן, שהם הגבוהים במדינה. עם הנוף המגוון שלו וחיות הבר השופעות שלו, הפארק הלאומי סימיאן הוא יעד אידיאלי למשפחות עם ילדים.

אטרקציות מובילות לילדים בפארק הלאומי סימיאן

צפייה בבון גלדה

הבבונים הגלדה הם מיני הבבונים היחידים שחיים ברמות הגבוהות של אתיופיה. הם ניתנים לזיהוי בקלות לפי החזה האדום הבוהק והשיער הארוך שלהם. המקום הטוב ביותר לראות את הבבונים של גלדה הוא בנקודת התצפית סנקאבר בפארק הלאומי סימיאן. כאן, המבקרים יכולים לצפות בבבונים בסביבתם הטבעית, כמו גם להתבונן בנופים המדהימים של הרי סימיין.

זאב אתיופי צופה

הזאב האתיופי הוא אחד הכלבים הנדירים ביותר ובסכנת הכחדה בעולם. המקום הטוב ביותר לצפות בחיות היפות הללו הוא ברמת Sanetti, שנמצאת בחלק הצפוני של הפארק. כאן, המבקרים יכולים לצפות בזאבים בסביבתם הטבעית וללמוד עוד על התנהגותם הייחודית.

טיול בהרי סימיין

הרי Simien מציעים כמה ממסלולי ההליכה המרהיבים ביותר באתיופיה. המבקרים יכולים לחקור את השטח המחוספס של ההרים ולהתבונן בנופים עוצרי הנשימה של הנוף שמסביב. ישנם מספר מסלולי טיול בדרגות קושי שונות, כך שיש משהו לכל אחד.

צפרות

הפארק הלאומי סימיאן הוא ביתם של מגוון מיני ציפורים, כולל נשר לאמרגייר הנדיר. צופי ציפורים יכולים לצפות בציפורים אלה בסביבת הגידול הטבעית שלהן וללמוד יותר על התנהגותן. הזמן הטוב ביותר לצאת לצפרות הוא בשעות הבוקר המוקדמות, כאשר הציפורים הכי פעילות.

קמפינג בפארק

קמפינג הוא דרך מצוינת לחוות את היופי של הפארק הלאומי סימיין. המבקרים יכולים להקים מחנה בפארק וליהנות מהנופים המדהימים של הרי סימיין. ישנם מספר אתרי קמפינג בפארק, כך שהמבקרים יכולים לבחור את זה המתאים ביותר לצרכיהם.

ביקור בכפרים המקומיים

ביקור בכפרים המקומיים בפארק הלאומי סימיאן הוא דרך מצוינת ללמוד על התרבות והמסורות של האנשים המקומיים. המבקרים יכולים לחקור את הכפרים, לפגוש את המקומיים וללמוד יותר על אורח חייהם.

ספארי חיות בר

הפארק הלאומי סימיאן הוא ביתם של מגוון חיות בר, כולל יעלי וואליה הנדיר והזאב האתיופי. ספארי חיות בר הם דרך מצוינת לצפות בבעלי חיים אלה בסביבתם הטבעית וללמוד יותר על התנהגותם.

חקר המפלים

הרי Simien הם ביתם של כמה מפלים מדהימים, כולל מפלי הנילוס הכחול ומפלי הגיץ'. חקר המפלים הללו הוא דרך מצוינת לחוות את יופיו של הפארק ולהתבונן בנופים המדהימים של הנוף שמסביב.

ביקור במנזרים

הפארק הלאומי סימיאן הוא ביתם של מספר מנזרים עתיקים שכדאי לבקר בהם. מנזרים אלו מציעים תובנה ייחודית על ההיסטוריה והתרבות של האזור. המבקרים יכולים לחקור את המנזרים וללמוד עוד על ההיסטוריה של האזור.

צפייה בכוכבים

הפארק הלאומי סימיאן הוא יעד אידיאלי לצפייה בכוכבים. עם השמים הצלולים והיעדר זיהום האור, המבקרים יכולים לצפות בכוכבים במלוא הדרו. צפייה בכוכבים היא דרך מצוינת לחוות את יופיו של הפארק ולהתבונן בנופים המדהימים של שמי הלילה.

חקר המערות

הפארק הלאומי סימיאן הוא ביתם של מספר מערות מדהימות, שכדאי לחקור. חקר המערות הוא דרך מצוינת לחוות את יופיו של הפארק ולהתבונן בנופים המדהימים של הנוף שמסביב.

צילום חיות בר

הפארק הלאומי סימיאן הוא ביתם של מגוון חיות בר, כולל יעלי וואליה הנדיר והזאב האתיופי. צילום חיות בר הוא דרך מצוינת לצפות בבעלי חיים אלה בסביבתם הטבעית ולתפוס את היופי שלהם במצלמה.

ביקור בשווקים המקומיים

ביקור בשווקים המקומיים בפארק הלאומי סימיאן הוא דרך מצוינת לחוות את התרבות והמסורות של האנשים המקומיים. המבקרים יכולים לחקור את השווקים, לפגוש את המקומיים וללמוד יותר על אורח חייהם.

חקר המעיינות החמים

הפארק הלאומי סימיאן הוא ביתם של מספר מעיינות חמים, שכדאי לחקור. חקר המעיינות החמים הוא דרך מצוינת לחוות את יופיו של הפארק ולהתבונן בנופים המדהימים של הנוף שמסביב.

רכיבה על סוסים

רכיבה על סוסים היא דרך מצוינת לחקור את השטח המחוספס של הרי סימיין. המבקרים יכולים להתרשם מהנופים המדהימים של ההרים ולצפות בחיות הבר המקומיות מגב סוס.

סיורי תרבות

סיורי תרבות הם דרך מצוינת ללמוד יותר על התרבות והמסורות של האנשים המקומיים. המבקרים יכולים לחקור את הכפרים, לפגוש את המקומיים וללמוד יותר על אורח חייהם.

טיפוס הרים

טיפוס צוקים הוא דרך מצוינת לחוות את היופי של הפארק הלאומי סימיאן. המבקרים יכולים לחקור את השטח המחוספס של ההרים ולהתבונן בנופים המדהימים של הנוף שמסביב.

דיג

דיג הוא דרך מצוינת לחוות את היופי של הפארק הלאומי סימיין. המבקרים יכולים לחקור את הנהרות והאגמים בפארק ולהתבונן בנופים המדהימים של הנוף שמסביב.

אופני הרים

רכיבה על אופני הרים היא דרך מצוינת לחקור את השטח המחוספס של הרי סימיין. המבקרים יכולים להתרשם מהנופים המדהימים של ההרים ולצפות בחיות הבר המקומיות בזמן שהם רוכבים. עם הנוף המגוון שלו וחיות הבר השופעות שלו, הפארק הלאומי סימיאן הוא יעד אידיאלי למשפחות עם ילדים. מצפייה בבובונים בגלדה ועד לרכיבה על אופני הרים, יש שפע של אטרקציות לילדים לחקור בפארק. למידע נוסף על הפארק הלאומי Simien בויקיפדיה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן