דף הבית » טופ 100 – אטרקציות » אטרקציות לילדים בפארק הלאומי Whitsunday Islands (QLD)

אטרקציות לילדים בפארק הלאומי Whitsunday Islands (QLD)

אטרקציות לילדים בפארק הלאומי Whitsunday Islands (QLD)

צפייה בחיות בר

הפארק הלאומי Whitsunday Islands (QLD) הוא ביתם של מגוון רחב של חיות בר, כולל ציפורים, זוחלים ויונקים. ילדים יכולים ליהנות מלהבחין במינים שונים של ציפורים, כגון אנפה לבנה, לוריקת הקשת והיונה הקיסרית. בפארק ניתן לראות גם זוחלים, כמו דרקון המים המזרחי וצג התחרה. בפארק ניתן לראות גם יונקים, כמו הדינגו, פדמלון אדום הצוואר ורחפן הסוכר.

פעילויות חינוכיות

הפארק הלאומי Whitsunday Islands (QLD) מציע מגוון פעילויות חינוכיות לילדים. פעילויות אלה כוללות טיולים מודרכים, שיחות בהנחיית ריינג'רים ותצוגות אינטראקטיביות. הטיולים המודרכים מספקים הזדמנות לילדים ללמוד על החי והצומח של הפארק, בעוד שהשיחות בראשות הריינג'ר מספקות תובנה על ההיסטוריה והתרבות של הפארק. התצוגות האינטראקטיביות מספקות הזדמנות לילדים ללמוד על חיות הבר והצמחים של הפארק.

אזורי פיקניק

הפארק הלאומי Whitsunday Islands (QLD) כולל מספר אזורי פיקניק שמתאימים ליום טיול משפחתי. אזורי פיקניק אלו מספקים מקום אידיאלי לילדים לשחק ולחקור, כמו גם מקום נהדר ליהנות מארוחת צהריים לפיקניק. אזורי הפיקניק ממוקמים בסמוך למסלולי ההליכה של הפארק ומציעים נופים מדהימים של הסביבה.

פעילויות הרפתקאות

הפארק הלאומי Whitsunday Islands (QLD) מציע מגוון פעילויות הרפתקאות לילדים. פעילויות אלו כוללות קיאקים, שנורקלינג ודיג. שייט קיאקים הוא דרך מצוינת לילדים לחקור את המפרצונים והמבואות הרבים של הפארק, בעוד שנורקלינג מספק הזדמנות לצפות בחיי הים של הפארק. דיג הוא דרך מצוינת לילדים ללמוד על חיי המים של הפארק, כמו גם הזדמנות לתפוס מגוון דגים.

חופים

הפארק הלאומי Whitsunday Islands (QLD) כולל מספר חופים שמתאימים ליום טיול משפחתי. חופים אלו מספקים מקום אידיאלי לילדים לשחק ולחקור, כמו גם מקום נהדר להירגע וליהנות מהנופים המדהימים. החופים ממוקמים בסמוך למסלולי ההליכה של הפארק ומציעים נופים מדהימים של הסביבה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן