דף הבית » הילדים הכי אוהבים » אטרקציות לילדים בפומפיי והרקולנאום

אטרקציות לילדים בפומפיי והרקולנאום

אטרקציות לילדים בפומפיי והרקולנאום

מבוא לפומפיי והרקולנאום

פומפיי והרקולנאום הן שתי ערים הממוקמות במפרץ נאפולי באיטליה. פומפיי היא הגדולה מבין שתי הערים, והיא הייתה עיר משגשגת לפני שנהרסה בהתפרצות הר הוזוב בשנת 79 לספירה. גם הרקולנאום נהרס בהתפרצות, אך הוא היה קטן בהרבה מפומפיי. שתי הערים השתמרו במצב יוצא דופן וכיום הן אטרקציות תיירותיות פופולריות.

היסטוריה ותרבות של פומפיי והרקולנאום

ההיסטוריה והתרבות של פומפיי והרקולנאום מרתקות לילדים. פומפיי הייתה עיר שוקקת חיים עם אוכלוסייה של כ-20,000 איש לפני התפרצות הר הוזוב. הרקולנאום היה קטן בהרבה, עם אוכלוסייה של כ-4,000 איש. שתי הערים היו ביתם של מגוון אנשים ממעמדות חברתיים שונים, ולשתיהן הייתה תרבות עשירה וכלכלה תוססת. הערים השתמרו במצב יוצא דופן על ידי האפר הוולקני שכיסה אותן. זה איפשר לארכיאולוגים לחשוף שפע של מידע על הערים ותושביהן. ילדים יכולים ללמוד על חיי היומיום של האנשים שחיו בפומפיי והרקולנאום על ידי חקר חורבות הערים.

אטרקציות לילדים בפומפיי והרקולנאום

מוזיאונים

בפומפיי והרקולנאום יש שניהם מוזיאונים מצוינים שמתאימים לילדים. המוזיאון הארכיאולוגי הלאומי בנאפולי מכיל חפצים רבים משתי הערים, כולל ציורי קיר, פסלים ותכשיטים. במוזיאון יש גם תצוגות אינטראקטיביות ופעילויות שנועדו לעסוק בילדים.

חורבות

חורבות פומפיי והרקולנאום הן דרך מצוינת לילדים לחקור את ההיסטוריה של הערים. ההריסות שמורות היטב וקל לחקור, וילדים יכולים ללמוד על חיי היומיום של האנשים שחיו בערים.

אתרי חפירה

ילדים יכולים לבקר באתרי החפירות של פומפיי והרקולנאום כדי לראות את עבודתם המתמשכת של ארכיאולוגים. האתרים פתוחים לקהל ומציעים הזדמנות מצוינת ללמוד על הערים וההיסטוריה שלהן.

סיור בסירה בהרקולנאום

סיור הסירה בהרקולנאום הוא דרך מצוינת לילדים לחקור את העיר הרקולנאום. הסיור לוקח את הנוסעים למסע בעיר, ומאפשר להם לראות את ההריסות מהמים.

אמפיתיאטרון פומפיי

אמפיתיאטרון פומפיי הוא מקום נהדר לילדים ללמוד על ההיסטוריה של העיר. האמפיתיאטרון שימש בעבר לקרבות גלדיאטורים ומופעי ציבור אחרים, וכיום הוא מהווה אטרקציה תיירותית פופולרית.

טבלת אטרקציות לילדים בפומפיי והרקולנאום

מְשִׁיכָה מקום
מוזיאונים נאפולי
חורבות פומפיי והרקולנאום
אתרי חפירה פומפיי והרקולנאום
סיור בסירה בהרקולנאום הרקולנאום
אמפיתיאטרון פומפיי פומפיי

סיכום

פומפיי והרקולנאום הן שתי ערים במפרץ נאפולי המציעות שפע של אטרקציות לילדים. ממוזיאונים וחורבות ועד סיורי סירה ואמפיתאטראות, יש משהו לכל אחד. ילדים יכולים לחקור את ההיסטוריה והתרבות של שתי הערים הללו וללמוד על חיי היומיום של תושביהם.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן